Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL
Hledání

Článek 9.1. Venku zase body  Radek Štolpa

Celé dvě třetiny nebyl vidět hokej, který by diváky zvedal ze sedadel. Natož potom ty domácí.

Stav byl neustále nerozhodný, ba dokonce bez jediného gólu. Ve třetí třetině najednou z čistého nebe uhodily Hvězdy a během jedné minuty rozhodly utkání.

Nejprve se trefil Joe Nieuwendyk (15). Modano nastoupil s horečkou.

Než se domácí stačili vzpamatovat, tak prohrávali 0:2. To se trefil právě marod Mike Modano (20). Martin Ručínský puk pro Modana perfektně připravil a ten neměl se zakončením velké problémy 0:2. A bylo to pouze třicet tři sekund po úvodním gólu.

Domácí již nestačili zkomplikovat zápas a pouze korigovali Dave Andreychukem. Ten překazil Marty Turcovi čisté konto necelou minutu před koncem.

Pat Verbeek se stal 19 hráčem v historii, který odehrál 1400 zápasů v základní části NHL.

šipka Turgeon se zase netrefil. Jeho střelecký půst trvá už 16 zápasů.
šipka Turco zaznamenal úspěšnost 97,1 %.
šipka Martin Ručínský: 12:12 min, 0+1, 0střel, +1bod.
šipka Použité zdroje: Dallasstars.com, NHL.com