Neoficiální české stránky Dallas Stars, klubu NHL
Hledání

Článek 24.12. Stars venku opět vítězně  Radek Štolpa

Tentokrát to odnesla Atlanta. I když při vší úctě nemůže být pro Dallas srovnatelným soupeřem, každý bod z venku se počítá.

Zvláště když bude Dallas hrát šňůru čtyř zápasů doma, kde se mu tolik nedaří. Dva relativně snadní soupeři doufejme pomohli Stars odrazit se k lepším výkonům, které doma proti silnějším (Capitals, Bruins) a nejsilnějším (Avalanche) potvrdí.

Ale zpět k zápasu v Atlantě. Skóre otevřel v první třetině Sergej Zubov, který od modré propálil vše co mu stálo v cestě.

Ve druhé třetině Atlanta srovnala. Jenže ve třetí třetině hvězdy během pěti minut hvězdy rozhodly (Verbeek, Kirk Muller) a 11 minut před koncem pojistil vítězství Dallasu Jamie Langenbrunner.

Martin Ručínský vyšel bodově naprázdno. Na ledě strávil 14:51 ani jednou nevystřelil na branku.

Nemalý podíl na výhře měl Marty Turco, když kryl 31 ze 32 střel. Překonal ho pouze Kallio.

šipka Sergej Zubov vstřelil svůj stý gól v jeho 10-ti leté kariéře v NHL.