661

Re: Spekulace

Podle mýho Ellis nechytá, protože málo boduje, Kari je v produktivitě přeci jen vejš, tak je jasný, že nebude sedět tongue ikdyž proti Tampě 0+0 celkem zklamání..

Re: Spekulace

Myers se nám nepoštěstí braši.

663

Re: Spekulace

Kluby mají zájem o Robidase.

664

Re: Spekulace

Aj keď je zranený?

665

Re: Spekulace

ANo. Už bruslí a do 3 týdnů by měl být zpátky. Je to ultraprofík a na PO by mohl být ready.

666 (edited by steiner 4.3.2014 18:30:15)

Re: Spekulace

Stále více se píše o Robidasovi. Prý chce mít šanci bojovat o SC, tedy je nakloněn výměně.

Rozhodně nejsem proti. Pokud navíc budeme chtít, v létě se může vrátit.

A Daley je také hodně v kurzu.

667

Re: Spekulace

myslím, že s vedením začínám nesympatizovat.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

668

Re: Spekulace

Proč? Robidas chtěl jít bojovat o SC, odchod byl jeho rozhodnutí, má jednu z posledních šancí. JN mu vyhověl, Robi tu odvedl cenné služby, zaslouží si to.

Ceny za hráče jsou zatím letos hodně nízko.

669 (edited by Mikesz 5.3.2014 00:00:16)

Re: Spekulace

tento krok mi vážně nedává smysl. Opět se cítím jako před necelým rokem, kdy odpískali sezónu před koncem ZČ.

Tak především: play-off se hraje proto, že týmy chtějí SC, ne?
My chceme do play-off. Těžko si pak představit situaci, že se fandové nebudou koukat na zápasy, protože budou „vědět“, že do finále to stejně nedotáhneme. Ne, budou se dívat a budou moc fandit. Letos SC nebude, to je jasné. Z tohoto úhlu pohledu zatím logický krok. Ovšem: co příští rok? Jelikož u nás Robidas byl velmi dlouho, čekal bych nějakou pokoru z jeho strany. A oprávněnou víru, že za rok už to play-off uděláme. Jenže ta víra evidentně nejde nijak obhájit. A proto u něj ani u vedení není. Tak nějak to vnímám.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Spekulace

A zrovna ke kachnám.....To mě nepotěšil...

671 (edited by steiner 5.3.2014 08:35:29)

Re: Spekulace

Robidas bude v létě bez smlouvy. A těžko říct, jestli  ním vedení počítalo nebo ne. Pokoru bych Robidasovi nepředhazoval. Ten si to nezaslouží. Navíc nevíš, jestli ho v létě zase nepodepíšeme, i když s tím moc nepočítám.

672 (edited by Gulis 5.3.2014 10:31:38)

Re: Spekulace

Jasně, ale s takovou se nikdy nikam nedostanem , když budeme pouštět naše nej hráče zadarmo do konkurenčních týmu jenom za zásluhy, pořád jsme na 8. fleku a tímhle krokem nám dali najevo , že to letos bálí.

673

Re: Spekulace

To si nemyslím. Ten tým hraje bez Robidase už nějakou dobu. Po Novém roce to sice stálo za prd, ale potom jsme už hráli dobře.

Mám dojem, že nic nebalíme, na mě to takto nepůsobí.

Pokud ten pocit máš, tak se připrav na další odchody, minimálně Whitney. Možná i Fiddler či někdo další.

Na jednu stranu se tu kritizovalo, že se o PO snažíme, ačkoli to nemá smysl, pak se tu kritizuje, že ty hráče neměníme, abychom dostali alespoň něco.

674 (edited by Mikesz 5.3.2014 11:05:03)

Re: Spekulace

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

675

Re: Spekulace

vzhledem k tomu, že nic nečekám, tak nemohu být zklamaný. Ještě víc dolů by mě dostaly max. už jen výměny Dillona, Valerije a Eakina.....víc "fakt oblíbenců" u nás už nemám...