916

Re: Novinky

Kari druhou hviezdou týždňa.

The harder the battle, the sweeter the victory.

Re: Novinky

Pokud bude vychytávat soupeře,tak vždy jednička.

Re: Novinky

MacDermid ukončil kariéru. Zbavili jsme se ho tedy na poslední chvíli. Dobrej tah GM Flames. Kisin by si smlsnul. smile

919

Re: Novinky

Ví o tom a na chatu k manažerovi nic neříkal. smile

Re: Novinky

Vím, četl jsem to.

921

Re: Novinky

už ho nebavil hokej, tak to zapíchnul. smile To jsem ještě nezažil.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Novinky

A co Alexander Daigel? wink

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Novinky

Toho spíš nikdo nechtěl. Prostě jen hype. Co jsem blahé paměti.

924

Re: Novinky

925

Re: Novinky

Larsen je na waiveru, možná se vrací do Evropy.

926

Re: Novinky

Peverley zraněný, Mueller povolaný.

927

Re: Novinky

Robidas do Anaheimu za 4. kolo draftu.

928

Re: Novinky

ale ne sad

929 (edited by steiner 5.3.2014 10:38:48)

Re: Novinky

Robidas má NTC, takže si mohl diktovat, kam bude vyměněný. On chtěl být vyměněný, byl to jeho výběr, a vybral si Ducks. Robidas si zaslouží hrát o SC. Byl loajální a hodně nám pomohl. JN řešil, jestli si ho nechat, anebo ho prodat a pokud prodat, tak k Ducks. Ducks nabídli za 37letého hráče, který je po zlomenině nohy a ještě nějakou dobu hrát nebude, 4. kolo, které se může změnit ve třetí kolo draftu, pokud Robi bude hrát PO a pokud Ducks budou postupovat. Zdravý Robidas by asi hodil druhé kolo. Dobře to vystihl Kisin, když tipoval třetí kolo. Řada týmů prý nabízela víc než Ducks. Ale je tu ta NTC.

Nevidím důvod, proč Robidase držet, když bude v létě UFA, a také je celkem možné, že s ním už JN nepočítá. A ani bych se nedivil. Pokud dostal Souray balík, proč ne Robidas. 2 - 2,5 mega klidně může dostat. Je možné, že chceme otočit list.

Navíc stát se může cokoli. Ušetřili jsme peníze a strop. Nepočítám, že bychom utráceli dnes až do stropu. Ušetřené peníze se vždy hodí. Uvidíme, co přinese dnešek. Věci se nikdy nedějí bez příčiny a izolovaně, vždy spolu souvisí.

A BTW, ve čtvrtém či třetím kolem je rok co rok vybrána celá řada kvalitních hráčů. Byť a šance je logicky menší než třeba ve druhém kole, to je jasné. Jukněte třeba na toho finského beka, co ho máme na farmě. Tažen v sedmém kole, ale předběhl řadu hráčů před ním.

Jako argument proti já vidím snad jen to, že pokud letos chceme do PO, tak bychom mohli narazit právě na Ducks.

Re: Novinky

A holt by jsme je vypleskali...