226

Re: Spekulace

BTW, Kisine, četl jsem kdesi, a už ve 2 zdrojích za poslední týdny, že chcete Quinceyho.

227

Re: Spekulace

To snad ne, na twitteru fakt něco je... Je příšernej a už vlastně u nás chvíli byl, než byl obratem poslán do Detroitu za 1st rounder (Downie trade). Nedává to pro nás žádnou logiku. S Clearem druhý nejnáviděnější hráč mezi fanoušky DRW, hroznej směrem dozadu a neprodukuje. Potřebujeme zesílit defenzívu, ofenzivních beků máme dost.

Legwanda se dle Boba snaží Nashville udat. 1. či 2.kolo, ale má NTC.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

228

Re: Spekulace

Quincey má třeba slabší sezónu, ale příští rok může být vše jinak.

My jsme ho kdysi málem získali z waiveru, ale neprošel zdravotní prohlídkou. Hned na to začal bodovat jako divej u Avs.

229

Re: Spekulace

Asking price za Keslera ma byt mlady centr (20-25 let) jiz na urovni top6-top9, top prospect a 1st rounder. Pittsburgh udajne nabizi Suttera, Pouliota a 1st.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

230

Re: Spekulace

Hmm, slušná cena, ale na druhou stranu Kesler ještě není starý a má před sebou řadu dobrých sezón, navíc je to ten pravý typ hráče.

231

Re: Spekulace

ze zcela jasných důvodů by mě zajímalo jak to bude s jedničkami v brance Buffala a Vancouveru. že by u druhých jmenovaných dostal šanci Läck? A bude se v Buffalu prát na férovku Enroth s Neuwirtem?

232

Re: Spekulace

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

Tak z toho, co píše ten autor to spíš vypadá na zásadní pokles formy. Možná zase paří.

234

Re: Spekulace

Lituje ještě někdo, že Eakins nešel k nám? Teď nemyslím jen výsledky, ale tam je totální anarchie ve hře, v chování.

235

Re: Spekulace

Favorité na Folina jsou prý BOS, PHI a Tampa. Yzerman se na něj byl i podívat před 2 týdny. No, snad to dotáhne do konce, ale úpřímně v tomto případě tomu moc nevěřím.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

236

Re: Spekulace

Z Pens by se mohl pakovat Letang, choker MAF a choker Neal. Mluví se i o Malkinovi, ale to je blbost. Na té výměně můžou jedině prodělat. Jako prostředek (nebo i prostor) na křídlo(a) můžou použít Letanga, případně někoho ze svých mladých v obraně.

Bylsma je jasnej. Prý ztratil kabinu, v průběhu POs se v kabině často objevoval Lemieux a měl proslovy... Nakonec Pens chybí identita a Bylsma to měl nahlé už loni. Mluví se i o Sherovi. Neschopnost za 6 nebo 7 let sehnat kvalitní křídlo Crosbymu, nulový depth v útoku, některé nesmyslné smlouvy atd.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

237

Re: Spekulace

ať shnijou v pekle tongue

238

Re: Spekulace

239 (edited by kisin 23.5.2014 22:55:20)

Re: Spekulace

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

Také jsem uvažoval, jestli to sem dám. Nicméně ten výběr je zajímavý. Zajímalo by mě, podle čeho vybíral.