Re: OH 2014 Česko

Dostal takový záchvat smíchu, až ho z toho rozbolela hlava.

Re: OH 2014 Česko

big_smile nevim, co je vtipnejsi, jestli Cervenka v 1.lajne nebo velke kecy Martse. Ten kokot se bude divit.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: OH 2014 Česko

jaký velký kecy? Seš zaujatej, ale chápu to wink

Re: OH 2014 Česko

Lojzovi vypadne Gudas a logicky vyřadí i jeho partáka Šmída a vsadí na 'sehranost' Barinky s Krajíčkem. To jsem nežral. Barinka nemá ani na to, aby hrál o level níž (MS), točil se tam jak na kolotoči, 90% zápasu strávil ve svém pásmu. Radost sledovat.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: OH 2014 Česko

Ze Slovenského webu:

Aky je rozdiel medzi slovenskou hokejovou reprezentaciou a kvalitnym DVD prehravacom?...ZIADNY....Aj kvalitny DVD prehravac prehrá vsetko

big_smile big_smile big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: OH 2014 Česko

Tak ten je kvalitní big_smile

Re: OH 2014 Česko

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: OH 2014 Česko

smile smile Shepp? Fakt?

Re: OH 2014 Česko

jejda zase jsem jednou něco napsal a už mi to bude kisin furt připomínat big_smile

Kari je nejlepšííí!!!

Re: OH 2014 Česko

Ruzicka... Velmi originalni a promyslene reseni.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: OH 2014 Česko

Nejhorší je že na tom MS ,,bez profíků,, udělaj placku a budou z něho dělat boha big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: OH 2014 Česko

Růžička je dobrej, jsem spokojenej.

Nicméně Alois trefil hřebíček na hlavičku, když poukazoval na to, jak to funguje v Kanadě. Kolektivní pojetí, trenéři to dělají zadarmo, GM vybírá hráče, atd. Nic z toho u nás nefunguje,

Re: OH 2014 Česko

steiner: Co v ČR funguje? big_smile *nugde* *nudge*

Re: OH 2014 Česko

Co trefil Lojza? Možná svou hlavičku o zeď. On někde řekl, že se mu zamlouvá dělat to týmově, rozdělit si pravomoce? On?! Tak si to měl udělat jako v Kanadě když se mu to najednou tak líbí. Kurva tak byl tam 4 roky, předtím další 3. Klidně to mohl dělat zadarmo, mohl říct ať mu nominaci udělají jiní, mohl říct že chce asistenty, kteří se postarají o přesilovky, oslabení. Vždyť on se nebavil nikdy s nikým.

Re: OH 2014 Česko