1 (edited by Mikesz 28.1.2014 11:15:28)

Topic: OH 2014 Finsko

Asi trochu zbytečné téma, ale zajímalo by mě, jak vidíte jejich gólmany, resp. kdo bude 1, 2 a kdo 3?

Myslel jsem si, že by to mohlo být takhle:
Rask;
Niemi;
Lehtonen;

ale Lehotnen coby první hvězda minulého týdne mně to trochu naboural. smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: OH 2014 Finsko

hlavně jako dost nemorální a podpásový téma....asi budu muset kontrovat topicem OH 2014 Tre Kronor!!!

Re: OH 2014 Finsko

big_smile jo, čekal jsem tvou negativní reakci.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

4 (edited by Tommy 28.1.2014 11:53:32)

Re: OH 2014 Finsko

smile
ovšem plně si uvědomuju, že mně naschvál by tam nikdo nepsal a povídal bych si tam sám se sebou...

5 (edited by Mikesz 28.1.2014 12:01:18)

Re: OH 2014 Finsko

tak třeba já nepsal ani nic přímo k těm Slovákům (jen něco o Aloisovi zase), protože mě to jednoduše nezajímá. Bohužel tam není nikdo ze Stars. smile (A ani nemůže být, vlastně.)

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: OH 2014 Finsko

Tommy sám by sis tam nepovídel.. Kisin by tam určitě napsal pár nemístných poznámek o Hedmanovi wink big_smile Jinak btw. Lehtonena bych dal určitě před Niemiho.. Ať se pak spíš rozhodují mezi ním a Raskem

Kari je nejlepšííí!!!

7 (edited by kisin 28.1.2014 16:43:51)

Re: OH 2014 Finsko

Rask určitě není zas tak dobrý, jak říkají stats. Chytá za nejlepší obranou v lize a díky tomu je dost přecenovaný. Určitě mezi ním a Karim není takový rozdíl. Osobně bych se dlouho rozhodoval, zda-li prohlásit za jedničku Raska či Lehtonena... možná bych se rozhodl až během turnaje. Nemo jasná trojka.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper