Topic: Stars @ Predators 20.1.2014 (zápas č. 49)

-

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars @ Predators 20.1.2014 (zápas č. 49)

-

Re: Stars @ Predators 20.1.2014 (zápas č. 49)

Jedným slovom "katastrofa"

Re: Stars @ Predators 20.1.2014 (zápas č. 49)

Po vyrovnávací brance jsem usnul a udělal dobře. Dávám si pauzu, na tohle se nadá koukat. Myslím, že sestřihy budou stačit.

Re: Stars @ Predators 20.1.2014 (zápas č. 49)

Hoši, já jsem klikař. Koukal jsem v tom období, kdy hrálo plno mladých hráčů první zápasy, kdy jsme hráli nejlepší hokej v lize a poráželi jsme kde koho. A vše fungovalo a bylo precizní. Z těch proher jsem naštěstí viděl jen pár zápasů. 1 či 2. Sezóna je v řiti, takže koukat je nyní o ničem, protože i kdyby se náhodou někdo probral, tak je pozdě. Hrát mají hráči, když je o co. O to zajímavější bude TDL a léto. wink

Je jasně vidět, že přestavba nemůže trvat jen půl roku.

Re: Stars @ Predators 20.1.2014 (zápas č. 49)

Mě stačí taky jen sestřihy...

Re: Stars @ Predators 20.1.2014 (zápas č. 49)

Já mám spíš dojem, že pokus o přestavbu už proběhnul a rozjíždí se pokus číslo 2 big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Stars @ Predators 20.1.2014 (zápas č. 49)

Teprve druhej? Kde jsi byl posledni dekadu hybernovanej? big_smile

Hosi, nepropadejte trudnomyslnosti, pristi sezonu to bude urcite lepsi, pojdme si neco zazpivat wink

9 (edited by S.T.A.R.64 21.1.2014 17:28:13)

Re: Stars @ Predators 20.1.2014 (zápas č. 49)

Já nikdy nepsal že to bude lepší big_smile Měl sem slabší chvilky kdy jsem si myslel že by to mohlo klapnout, ale následující dny/týdny mě vyvedli z omylu. Prostě když vezmete soupisku týmů NHL a dáte je vedle sebe a pak si přečtete tu Dallaskou je vám snad jasný že mezi top 8 nemáme co dělat. Horší je že za chvíli se nebude na co vymlouvat. Marty Turco je pryč, trenéry měníme jak fusakle v krachu už taky nejsme, šetřit nemusíme a pořád to nějak nende. Mysleli jsme že to postavíme na Nealovi s Erikssonem ti jsou pryč tak je tady Benn se Sekedýnem a když to nevyjde ani za rok za dva je možný že i oni půjdou o dům dál. A ,,Šuškin,, je ještě moc mladej a je to Rusák kdo ví co od něj čekat...

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Stars @ Predators 20.1.2014 (zápas č. 49)

No, nevím, ale soupisky Nashvillu, Winnipegu, Minny či Phoenixu také nejsou kdovíjak skvělé. Je fakt, že všechny ty kluby mají nějakého TOP beka. To je asi zásadní rozdíl, jinak ho moc nevidím. Zase bych se netvářil, že vše je špatně.

Re: Stars @ Predators 20.1.2014 (zápas č. 49)

Eakin dobrej zápas , gol a tyčka,ale jinak se vezeme,hlavně směrem zpátky.
Druhej gol jasně Goligoskiho, třetí gol jasně Gončara........jak už jsem to popisoval v té mé slohovce, dokud se něco rapidně nezmění v naší obraně ,tak ten tým bude v pasti i další sezony a můžeme mít trenera jakýho chcete,tihle beci na to prostě nemaj a mít nebudou ....dlouhodobá perspektiva  tedy zní : podrůměrný tým NHL bez ambicí na PO .
Už roky čekám,kdy se něco v té obraně změní a zatím se to mění naopak k ještě horšímu viz Gončar na 2 sezony za 11mega.
Pokud by momentální trener byl soudnej,tak už dávno v této situaci ordinuje utočníkům defensivní styl , nemám pocit,že by se naši utočníci nějak specialně soustředili na výpomoc obraně , která hoří naprosto neustále,....možná to Ruff nevidí a čeká na zázrak a nebo já mám blbý oči a usudky,.

Re: Stars @ Predators 20.1.2014 (zápas č. 49)

Bál bych se dělat unáhlený soudy. Obrana nepochybně potřebuje vylepši,t a zásadně, problém je, že kvalitní beci na trhu prostě nejsou! A pokud má někdo dojem, že ano, potom ať uvede jméno.

Gončar byla snaha udělat alespoň něco. Bohužel to zatím moc nejde.

Re: Stars @ Predators 20.1.2014 (zápas č. 49)

Tak napríklad ktorý náš bek hrá lepšie ako Orpik?

14 (edited by kisin 22.1.2014 01:53:18)

Re: Stars @ Predators 20.1.2014 (zápas č. 49)

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Stars @ Predators 20.1.2014 (zápas č. 49)

U Jayba byl také problém možná NTC. Třeba jsme nebyli na jeho seznamu, těžko říct. Anebo chtěl prostě jít do týmu, který hraje o pohár. A ne do týmu v rebuildu, kterých si užil dost a dost.