16

Re: Stars @ Islanders 6.1.2014 (zápas č. 42)

Co chceš od Ruffa? Ten už jiný nebude.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Stars @ Islanders 6.1.2014 (zápas č. 42)

Tak s tim jsem nepočítal...Chlapci nám tam vymrznou,jak tam maji ty mrazy  a Jarda si je pak podá...Pak ještě nedej bůh zkousnout prohru od NYR a začnu se snad těšit na šišlovu OH....

Re: Stars @ Islanders 6.1.2014 (zápas č. 42)

Ve slabí chvilce napíšu, že začínám věřit v play off a mi rupnem 3x v řadě big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

19 (edited by steiner 7.1.2014 18:40:08)

Re: Stars @ Islanders 6.1.2014 (zápas č. 42)

Tak nakročeno bylo fajn, vedení 2:0 by obvykle na body stačilo.

Dle mého to mají hráči v hlavách. Silné soupeře přehrajeme, dozadu hrajeme bezchybně. SLabší týmy nedáváme, neb chceme bezhlavě útočit a dozadu nehrajeme tak dobře, jako proti silným soupeřům.

Kdyby dělal chyby Gaunce nebo někdo podobný, tak mlčím, ale na ledě byl také Dillon, Goligoski či Gončar. Zkušení hráči. Dillon byl u 5 branek soupeře, to samé Goligoski. Také byly vidět velké hrubky v bránění, třeba Chiasson, apod. A dostali jsme naloženo i na buly. Prostě všechno špatně. A Kari také nebyl to, co obvykle, byť jeho podíl není velký. Ale zatím jen potvrzuje to, co jsem psal, že po novém roce jde dolů. Celý tým jde dolů. A naeš PK v poslední době, to je bída. X zápasů hrajeme pomalu bez vyloučených a naše PK byla dobrá. Poslední 3 zápasy stojí za hovno.

Re: Stars @ Islanders 6.1.2014 (zápas č. 42)

Ale oni hráli 1. třetinu úplně perfektně... Isles se dá se říct k ničemu nedostali, a když ano, tak to měl Kari... ale to co potom přišlo od druhé části....

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Stars @ Islanders 6.1.2014 (zápas č. 42)

Tavares tam řádil jak černá ruka 3+2 sad

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Stars @ Islanders 6.1.2014 (zápas č. 42)

Tak oni mu to taky z větší části dovolili naši hráči wink

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Stars @ Islanders 6.1.2014 (zápas č. 42)

Tavares: Můžu si dát hattrick? Naše obrana: Jo, my ukročíme stranou big_smile