Re: Bookmaker tip

Dneska Lopez jen tak na sledovačku za kurz 1,20 (6:4;7:6). Zítra doporučuji zápas Dodig - Ilhan (1,33). Dodig obhajuje titul, navíc Ilhan má na na halu příšernou bilanci.

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Bookmaker tip

Podle předpokladu, Dodig neztratil podání a vyhrál 7:6 a 7:5.

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Bookmaker tip

Celkem ho dávalo dost lidí...

Re: Bookmaker tip

Jedu na vítězné vlně, dneska trefa Toronto proti Pens, pak snooker Roonie Sullivan prohrával 0:4 na framy příjdu k pc a naprosto neuvěřitelnej obrat na 5:4.

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Bookmaker tip

Dodig i dneska vyhrál. Měl jsme ho nabitýho po prvním prolomení za 1,40. První set nakonec prohrál 6:4 další dva 4:6 vyhrál a postupuje do třetího kola kde se střetne s Baghdatisem.

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Bookmaker tip

Aby se štěstí neunavilo dal jsme dneska jen Trumpa proti Maguirovi (1,53).

I pád na držku je pohyb dopředu...

67 (edited by S.T.A.R.64 4.2.2012 14:34:06)

Re: Bookmaker tip

Trump opět zklamal, za stavu 3:1 jsem zalehnul a když jsem se po dvou hodinkách zbudil bylo vymalováno (4:5). Dneska jedu čtyřhru Mahut - Roger-Vasselin (1,50) zdá se mi to jako jistotka.

Update:

Tiket vyšel celkem v klidu za hodinku po setech 6:2 a 6:2. Výhru jsme hned investoval, tentokráte do dvou zápasů. Marco Baghdatis a Dallas Stars (1,44+1,64=2,37)

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Bookmaker tip

Téma nějak utichlo, tak to zkusím znovu oživit. Poslední dobou mám mimořádnou formu a na co sáhnu to se mi daří (ťuk,ťuk,ťuk). Dneska ,,hromaďák,, Benjamin Becker (vsadil jsem ale jen na první set), včera Trump a výhra Stars. Dneska jsem se rozhodnul pro sledovačku New Jersey - Anaheim. Ducks mají sice formu jako blázen a sbírají bod za bodem, ale kurzu na Ďábly za V 1,80 jsem nemohl odolat. Např. Chance má jen 1,58.

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Bookmaker tip

To jsem rád,že se ti daří.Mě teda ne,ale víra mě neopouští:)

Re: Bookmaker tip

Kdo mi věřil je dnes o 80% bohatší. Infarktový zápas, Devils vedli 2:0, Ducks dvě minutky před koncem vyrovnali a v prodloužení dal Getzlaf gól, jenže po delší odmlce nebyl uznán pro kopnutí (zcela evidentní), rozhodující nájezd proměnil Eliáš. Musím, ale říct, že hra Anaheimu byla neskutečná, chvílemi si vytvářeli u branky Devils kolotoč, jak kdyby hráli power play ale Brodeur jak vidno stále umí. Jestli se Kachny dostanou do play off, tak tam udělají ještě vítr.

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Bookmaker tip

I pád na držku je pohyb dopředu...

72

Re: Bookmaker tip

Co pořídíš za výhru? Vyměníš Windows XP za novější? big_smile

73 (edited by S.T.A.R.64 23.2.2012 18:56:29)

Re: Bookmaker tip

I pád na držku je pohyb dopředu...

74 (edited by S.T.A.R.64 24.2.2012 22:23:44)

Re: Bookmaker tip

Ač se normálně držím osvědčených sportovních sázek, dneska jsem si po dlouhé době vsadil sportku. Normálně jí nesázím, leda jednou za čtvrt roku když jdu kolem pošty jeden sloupek za 16 kaček, ale první stránka novinového článku bulvárního Blesku mě zcela dostala a přiměla mě k vsazení plného kotle (170,-) big_smile Dvěstě mega a nějaký drobný, dokážete si to někdo představit?

Dneska jsem vsadil na 1. set JMDP a zisk vsadil na Dallas, tak snad mě chlapci nezklamou.

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Bookmaker tip

I pád na držku je pohyb dopředu...