Topic: Stars @ Predators 12.12.2013 (zápas č. 30)

-

Bída. Tohle jsme neměli prohrát. Lost s Chicagem se ještě dal akceptovat, byť se jednalo o výprask, ale tohle už ne-é. Měli jsme příležitost k dupnutí na plyn, bohužel to hráčům asi nedošlo. Přesně kvůli takovým zápasům se pak bude brečet, proč jsme v tabulce těsně pod čarou – protože: zaslouženě.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars @ Predators 12.12.2013 (zápas č. 30)

Presne. Takto sa o PO nehrá.

Re: Stars @ Predators 12.12.2013 (zápas č. 30)

Musíme doufat,ale něco tomu chybí pardi....

4 (edited by Mikesz 13.12.2013 11:39:59)

Re: Stars @ Predators 12.12.2013 (zápas č. 30)

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars @ Predators 12.12.2013 (zápas č. 30)

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Stars @ Predators 12.12.2013 (zápas č. 30)

Já to také nedokážu na to koukat. Když se juknu na hru, tak jen kvůli hře, abych věděl, ale jakmile je po zápase, tak mi nedá se nekouknout a čekat třeba do odpoledne, než dojdu z práce...

PO nebude. V současné době je na PO potřeba 103 bodů! Tedy v ZK. A my máme nakročeno někam pod 100, 96 či 98 či tak nějak. A to by pak bylo stejné jako v posledních letech, když jsme třeba za Crawforda vytvořili rekord ligy v počtu získaných bodů a zároveň nepostupu do PO. V ZK je ta laťka sakra hodně vysoko.

Já se spíš těším na TDL a na léto. Letošní rok byl ještě takový přestavbový, a tak je třeba to brát. Příští rok by to mělo být zase o něco lepší a PO už by se mělo udělat.

Re: Stars @ Predators 12.12.2013 (zápas č. 30)

Re: Stars @ Predators 12.12.2013 (zápas č. 30)

Částečně ano. Ale těžko jsme mohli něco zásadního dělat, když byl tým v bankrotu. JN tu přestavbu začal, nasbíral plno draftů, a pomohl nám k tomu, že máme plno pladých hráčů. Dříve jsme byli hodnoceni jako jeden z nejhorších týmů v NHL, co se mladých hráčů týče, nyní patříme k jednomu z nejlepších.

Loni se to začalo, letos v létě po změnách se to rozjelo na plné koule. Ale rok je málo. Potřebujeme ještě pár změn. A za jedno období to nejde zvládnout, hlavně když ti hráči nejsou k dispozici. Pokud implementujeme mladé hráče, potom musíme počítat s dlouhodobou investicí a výpadky formy, apod.

Nicméně herní projev je jinde než byl. Umíme hrát i dominantně. Máme snad nejlépe bruslící tým v NHL. A Avs. Hrajeme rychle. Hráči se jen potřebují sehrát, sžít, apod. A potřebujeme vhodně doplnit. Bohužel nám vždy z TOP 6 někdo vypadne, hlavně z formy myslím. Beci se konečně ustálili, nicméně 1 TOP obránce, to bude priorita léta či TDL. A možná jeden TOP 6 útočník.

Já jsem zatím spokojený, v PO jsem doufal, nicméně brzy po začátku sezóny začalo být jasné, že experti měli pravdu, když říkali, že potřebujeme 10-20 zápasů na sehrání a nabereme ztrátu, která půjde těžko dohnat. A ZK je asi ještě silnější než se čekalo.

Osobně čekám, že prostě letošní TDL a léto bude takové poslední přestavbové, pak už musí přijít PO, jinak už by byl problém.

9 (edited by Mikesz 13.12.2013 19:54:00)

Re: Stars @ Predators 12.12.2013 (zápas č. 30)

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars @ Predators 12.12.2013 (zápas č. 30)

A já prej jsem pesimista, vizionář pánové wink Kouknu na soupisku a vidím big_smile Nejhorší je na tom to, že ani ta budoucnost nevypadá nikterak růžově neb žádná velká Star v systému asi není.

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Stars @ Predators 12.12.2013 (zápas č. 30)

Re: Stars @ Predators 12.12.2013 (zápas č. 30)

Stare, jsi jsi jako obvykle vedle. Kdyby v ZK byly nezměněné požadavky na PO, potom by nebylo snadné ho s touto sestavou udělat. Jenomže každý rok se ta hranice posouvá, dříve stačilo 90 bodů, někdy i méně, dneska bude třeba až někde kolem 100 bodů.

To sehrávání z úvodu nás také stálo řadu bodů. A také aklimatizace Benna jako kapitána. Aktuálně je třeba vidět, že má krizi a cítí větší zodpovědnost a tím pádem mu to nejde. Musí se naučit s tímto vyrovnávat. A Ritchie bude velmi dobrý hráč. Třeba i Campbell, Oleksiak či někteří další beci.

13 (edited by S.T.A.R.64 14.12.2013 14:36:32)

Re: Stars @ Predators 12.12.2013 (zápas č. 30)

Hranice je naopak stále níž a níž, dřív stačilo být do osmího místa z patnácti, dneska stačí bejt do osmího ze čtrnácti wink

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Stars @ Predators 12.12.2013 (zápas č. 30)

Počet soupeřů nehraje až takovou roli. Postupuje se na body.

Naopak lepší by bylo mít v ZK třeba takovou Carolinu, Floridu či někoho takového, na kom bychom plno bodů nahonili.

Re: Stars @ Predators 12.12.2013 (zápas č. 30)

jo, je pravda, že při aktuálním stavu věcí se Východ má zkrátka líp, i když tam je o dva celky víc.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero