76 (edited by Mikesz 8.11.2013 12:19:59)

Re: Návrhy na vylepšení

ano, pro zmiňované weby píšou za honoráře. Ale mi šlo o to, že ten, kdo by psal na Stars.cz, by z logiky věci byl i fanouškem Stars. A z toho bych vycházel. Obsah nemusí být detailní, souhrny nemusí být komplexní, důležité je mít v nich ale něco extra. Může to být třeba názor, subjektivní pohled na věc. To je záležitost, která přitahuje pozornost, nýbrž názor může být vyhraněný, kontroverzní, nebo třeba nějakým způsobem renesanční. A nejlepší na tom všem je, že udělat si názor nedá zas tak moc práce – vlastně to jde samovolně, když danou věc sleduješ (takže jde jen o to vložit čas do sledování – ale to jde ruku v ruce s fanouškovstvím).

Navíc máme fórum. To bylo vždy to, co dělá tyto stránky tím, čím jsou. Není třeba se od něj na obalu distancovat, naopak bych s ním vše propojil.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

77 (edited by Mikesz 11.11.2013 10:15:11)

Re: Návrhy na vylepšení

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Návrhy na vylepšení

Super, díky za zpětnou vazbu smile mám v plánu to tam dávat každý zápas

Re: Návrhy na vylepšení

Kenji to seš teda kanón, mě to vždycky vzalo nejméně půl hodiny, spíše ale více... Ale je vlastně pravdou, že mě trvá všechno déle... wink

Re: Návrhy na vylepšení

Hlavně když si paní nestěžuje big_smile

Re: Návrhy na vylepšení

:DDD