61 (edited by Mikesz 2.10.2013 12:25:02)

Re: Návrhy na vylepšení

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Návrhy na vylepšení

Mikeszi, díky za návrhy. To pozadí bez nápisů je super, zase to bude čistší designově.

A u té hlavičky jsem za jedno s kenjim. Je to sice fajn, ale chceme to jednoduché, čisté.

Nicméně ještě jednou díky za pozitivní přístup. 50 % návrhů jsi uplatnil smile

Re: Návrhy na vylepšení

Kenji, mám jednu výtku. Ty stránky asi nejsou optimalizovány pro mobily, nebo se vám ostatním index zobrazuje správně? Mně se třeba ta hlavička nezobrazuje správně - ta hvězda a kousek chybí.

Re: Návrhy na vylepšení

Na telefon to optimalizovaný není, to by mi zabralo ještě 2x víc času než celej web, zrovna to řešíme ve škole v "Mobilních technologiích" ..jestli to chcete do telefonu, tak si připravte tak 20k a já to předělám smile je s tím hrozný piplání

Re: Návrhy na vylepšení

Nevěděl jsem kde to napsat, ale chtěl bych se zeptat jestli se budou psát taky nějaké články (neberte to ve zlém) Je to docela fajn web a celkem to tu žije, jen mě to tak zajima proč nejsou nějaké články... Dík za odpověď

Re: Návrhy na vylepšení

Nejsou lidi smile budu jen rád, když se toho někdo ujme, klidně i víc lidí a rozdělí si to..

Re: Návrhy na vylepšení

Články jsme psal já, ale mám teď hodně práce a také školu. Měli by se hecnout mladší. Já to táhl už hodně dlouho. Za půl roku dodělám školu a bude to nad lepší. I když já mám těch slohovek v práci po krk.

Re: Návrhy na vylepšení

Tak já toho mám taky teď moc... Dělám redaktora na HC-Olomouc.cz, ještě práce, florbal, pískání a nemám vůbec koukat ještě na Stars a následně něco psát. Budu se snažit aspoň psát nějaké krátké kraviny a házet pozápasové sestřihy na FB. Tady taky něco chystám, uvidím kolik toho bude v práci a když tak to napíšu tam.

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Návrhy na vylepšení

Já dělal web a fórum, což zabralo dost času, takže myslím, že by se do chodu stránek mohl zapojit i někdo další smile

70

Re: Návrhy na vylepšení

Kenji, fórum je parádní! Wow!

Re: Návrhy na vylepšení

meky je zpátky!

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

72 (edited by Mikesz 8.11.2013 11:13:46)

Re: Návrhy na vylepšení

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

73 (edited by Mikesz 8.11.2013 11:36:36)

Re: Návrhy na vylepšení

za sebe říkám, že mi na hlavní stránce chybí úplná maličkost (klidně bych ji sám udržoval a velice by mě to bavilo big_smile): tabulka s nejproduktivnějšími třemi nebo pěti hráči kádru + tabulka gólmanů s průměrem branek a procentuální úspěšnosti + statistika +/- (třeba jen dva nebo tři nejlepší a nejhorší). Vše samozřejmě jen hráči Stars.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Návrhy na vylepšení

Re: Návrhy na vylepšení

Jsme zase u toho, že pro zmiňované weby píšou lidi, kteří to mají jako práci, né jako trávení volného času, takže mít tady opravdu něco extra, co by přitáhlo lidi..to nevím, jestli vymyslíme, každopádně nápad super! smile

K těm zápasovým reportům, já si změřil čas toho dnešního a trvalo mi to 12 minut, dát tohle dohromady, což je z těch 1440, který denně máme přijatelný smile je tam prostě jen video a pár řádků..možná tam chybí kompletní souhrn zápasu, jak byly třetiny, vyloučení a tak, na tom zapracuju.