Re: Stars @ Bruins 5.11.2013 (zápas č. 15)

Super super super, sice jsem si po první třetině říkal, že dostanem snad 8:1, ale pak jsem si vzpomněl, že máme za tou obranou, co jim to maže na hokejky jak máslo na chleba, Kariho. ASi nejlepší zápas sezony, co jsem viděl smile

Re: Stars @ Bruins 5.11.2013 (zápas č. 15)

kenji: ta druhá třetina byla asi best, co? Koukám, že jsme je tehdy přestříleli 13:4 a to jsme navíc 4 minuty hráli v oslabení. big_smile big_smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars @ Bruins 5.11.2013 (zápas č. 15)

Po tom začátku už se mi to zamlouvalo.Hlavně kapou bodíky.

Re: Stars @ Bruins 5.11.2013 (zápas č. 15)

Skvěle šlo PK, hodně jsme bruslili. PP slabá,  hlavně nestřílíme z první, pořád bekům utíká puk, Daley byl v tomhle nejhorší. On byl slabej i s Ottawou, vůbec se mi teď nelíbí. Benn byl dobrej, dobře kecal a provokoval, Chárovi tekly nervy. Ničuškin hrozně drbe při PP, často ho obrali o puk a vyhodili.

Re: Stars @ Bruins 5.11.2013 (zápas č. 15)

Re: Stars @ Bruins 5.11.2013 (zápas č. 15)

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars @ Bruins 5.11.2013 (zápas č. 15)

Jednou bude.

Re: Stars @ Bruins 5.11.2013 (zápas č. 15)

Jako ten tým má své problémy, ale pokud je Kari v bráně, tak body sbírá. Jsme 6-2-2 s Karim v bráně.

Re: Stars @ Bruins 5.11.2013 (zápas č. 15)

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Stars @ Bruins 5.11.2013 (zápas č. 15)

Já být ním, tak taky pařím big_smile big_smile

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Stars @ Bruins 5.11.2013 (zápas č. 15)

27 (edited by steiner 6.11.2013 17:52:41)

Re: Stars @ Bruins 5.11.2013 (zápas č. 15)

Zápas to byl výbornej. Bylo tam vše. Prvních 18-19 minut nás mleli, pak už jsme byli vyrovnaní či dokonce lepší. Postupně jsme je přebruslili, v té 1/3 byli oni dominantní díky tvrdosti, která nám tak trochu chybí.

CHára 29:16, takového beka prostě nemáme. I když se mi zdá, že už není, co býval. I ostatní jejich beci se mi líbí. Krug, ale i tvrďáci Boychuk a MacQuaid. A Seidenberg. Vzal bych je k nám všechny. Pro ZK jako stvoření.

Proti VK jsme 4-2-0. Takže statistiku potvrzujeme.

PP chvílemi dobrá, chvílemi horší, jednoznačně máme nakázáno hrát rychle s pukem. Občas se málo cloní, občas málo střílí. Ještě jí něco chybí. Opět jsme to mohli dneska rozhodnout na PP, ale opět nic. Škoda.

Jinak Fiddler, to je číslo, bohužel se nevešel do hvězd zápasu. Je 2 ze 2 na trestná střílení. To měl kdysi Morrow 3 ze 3.

Kari výbornej. Ta tečlá střela ve 3/3, to byla smůla.

Sudí udělali pár chyb, nakonec to ale nevadilo. Whitney a Benn, to byly směšné tresty, ale pak tam byl zákrok Robiho na Erikssona a vyhození CHiassona, takže šul nul.

A výborná tečka: nájezdy. Seguin a Peverley to rozhodli, zatímco Eriksson nedal.

Re: Stars @ Bruins 5.11.2013 (zápas č. 15)

29 (edited by steiner 6.11.2013 18:09:05)

Re: Stars @ Bruins 5.11.2013 (zápas č. 15)

Jo a ještě nějaké postřehy. Jamie Benn, to byl dobrý kauf...vede nás jako správný kapitán.

Všimli jste si, že Bruins mají stejně jako my pod krkem tu tkaničku a oni ji mají na volno, zatímco ti naši si udělali na každém konci souček, aby se jim nevyvlékala...

Jinak stánek Bruins nádhera. A ty jejich dresy...paráda.

Další zajímavostí je, jak se týmům z Bostonu daří. Od roku 2001 mají 9 titulů, mám dojem.

A také je zajímavé, že Boston často mění TOP hráče, TOP volby z draftu. Thornton, Kessel a Seguin. To se často nestává.

Jinak Seguin si vzal k srdci sprdunk od Ruffa a na buly byl OK. A vysloužil si za to pochvalu. Well done.

Jinak důležité bylo, že jsme byli v klidu a nechali to podráždění na ně. smile Netradičně. Ott, Avery, Sutherby jsou fuč... smile

30 (edited by S.T.A.R.64 6.11.2013 18:44:21)

Re: Stars @ Bruins 5.11.2013 (zápas č. 15)

I pád na držku je pohyb dopředu...