Re: Sestava 2013/2014

tak jsem to chápal taky. Ale navíc mě i napadlo, jestli vůči nim není třeba trochu apatický (což může zapříčinit špatnou výkonnost celkově).

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Sestava 2013/2014

jinak přesně teď nerozumím já, co myslíš konkrétně těmi změnami, jestli jen změnu formací, nebo radikální stopku výjimečným jedincům. Pokud by to znamenalo, že Ruff bude chtít udělat nějaký transfer, tak je všechno v pořádku – jinými slovy mi přijde přirozené, že si několik zápasů záměrně počkal.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

33 (edited by steiner 21.10.2013 14:28:36)

Re: Sestava 2013/2014

Myslel jsem, že v létě mohli někoho ještě vyměnit a získat někoho dalšího. Takto on ty hráče neznal, čekal, až se ukáží, a oni na to pořád nemají, takže bude konat v budoucnu, což nám vše posune...

34 (edited by kisin 21.10.2013 15:34:55)

Re: Sestava 2013/2014

Gonchar a Ellis to jsou kroky vedle, to jsem tvrdil už před začátkem sezony a nikdo mi to nevymluví. Osobně jsou pro mě zklamáním výkony Horcoffa a Colea, tam jsem čekal víc, Horcoff hraje furt stejně, změna prostředí s ním (zatím) nic nedělá. Dallas není Detroit, že si může dovolit podepsat nejhoršího backupa v lize a on bude chytat dobře, to si Nill spletl kancelář. Campbell měl špatné postavení při golu Etema, jinak za nic nemohl, už ted je lepší jak Ellis, ještě by asi potřeboval rok+ dole, ale klidně se už může učit od Kariho, tím se nic nezkazí, tím spíš, když varianta Ellis je mnohem horší.

2 roky za 10 mega pro 40ti letého, chybujícího Gonchara, který střídá dobré a slabší sezony a u kterého se v jeho letech může očekávat definitivní pád, to je mega fail. Podpis otřesného Ellise a angažování dinosaura Ruffa, který v životě nic nevyhrál a MS by s Kanadou nevyhrál ani tehdy, kdyby měl v sestavě Crosbyho, Prongera a Brodeura v jejich prime, to hájit fakt nelze. Nillovi jsem věřil hodně, ale zatím velké zklamání.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Sestava 2013/2014

Naprostý souhlas s kisinem, hlavně ten rus v obraně mi už leze krkem..

Re: Sestava 2013/2014

Já souhlasím z části. To, že někdo něco nevyhraje, neznamená, že je špatný. Ellis nebyl tak marný, jak se zdá, ale pár branek jde na jeho vrub.

Gončar a Horcoff zatím nic moc. Horší je, že oba mají smlouvy na další rok. Tady JN asi šlápl vedle. Ale ještě je čas, Horcoff dneska 1+1.

37 (edited by kisin 21.10.2013 21:09:24)

Re: Sestava 2013/2014

Ruff není špatný trenér, ale není a nikdy nebude elitní. Mám pocit, že něco podobného jste zkoušeli už s Crawfordem a nevyšlo to. Ruff je sice lepší, ale né výrazně. A osobně si myslím, že Gulutzan z toho teamu loni vymáčkl +/- maximum, ta kvalita byla někde na úrovni 9.-10.místa.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Sestava 2013/2014

Ruff se mi už během těch pár zápasů zdá lepší. Zkouší mnohé, co GG nikdy nezkusil. Osobně to vidím na nebe a dudy. GG byl moc měkký.

Re: Sestava 2013/2014

Re: Sestava 2013/2014

Re: Sestava 2013/2014

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

42 (edited by steiner 22.10.2013 19:48:44)

Re: Sestava 2013/2014

A letos v tom pokračují. Bohužel. Chudáci gólmani.

43 (edited by steiner 22.10.2013 20:10:47)

Re: Sestava 2013/2014

44 (edited by Mikesz 23.10.2013 08:09:59)

Re: Sestava 2013/2014

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Sestava 2013/2014

Tak tak, s tím G + G to píše jasně. I když se mi zase nezdá, že kdyby 1 zápas nehrál, že by ta jeho cena klesla. Nicméně je tu na dva roky, těžko ho zřejmě vyměníme, takže je třeba, aby hrál a vyhrál se.

Místo na soupisce pro další jméno, třeba Morina, není. MacDermid by tak mohl hrát, ale pokud Ruff raději bude hrát na 7 beků, tak si MacDermid nezahraje.

Horcoff dle mého může klidně hrát na křídle, takže tohle mi nevadí. Nicméně Ničuškin v první formaci taky ne. Dle mého na první formaci nemá. Ale zase, kde jinde ho zkusit a kde jinde by se měl ukázat než v první lince. Třetí linka hraje přece jenom jiný styl hokeje, než je mu vlastní, než který by měl za nás v budoucnu hrát.

Situace není jednoduchá. Chiasson ve druhé je OK. Whitney by měl jít nahoru, nepočítám, že se nezvedne. Asi je fakt lepší čekat, nechat je potrénovat, dát jim důvěru a čas a nedělat ukvapené změny. Los byl těžký, hráli jsme 2x back to back. Pokud se s tím bude furt ukvapeně hrkat, nikdy se nesehrají a nikdy neuvidíme, jestli ta spolupráce může k něčemu být. I ta první si musí sednout. Ono, udělali jsme hodně změn a tak nelze čekat, že si ti hráči budou automaticky rozumět.

Výhoda Peverleyho je, že může zahrát kdekoli. Peverley je pravák, tak třeba v té druhé lince by vypomohl buly tam, kde Eakin hrát nemůže (kde to není tak vhodné). Ale to by musel Whitney jinam. Nebo Chiasson, což by nebylo fair. Pokud tedy šibovat s Peverleym, pak výměna s Ničuškinem kus za kus. Ale potom by musela první linku krát dvojka Robidas-Dillon, tedy za předpokladu, že se ty dvojice nebudou měnit.

Je pěkné kritizovat, ale musí se říct to b), tedy co udělat a jak to provést. Ono, pokud je hráč posazen, anebo pokud se s tím mele, tak to má vliv na psychiku hráčů, a to jsou věci, které my neznáme, neb ty hráče neznáme. A Goligoski je evidentně v otázce sebedůvěry hodně dole, což by spíš potřeboval podpořit, než ještě zamlátil do země. Loni jednou seděl, trošku mu to pomohlo, na druhou stranu.