Re: Sestava 2013/2014

To by nemuselo bejt špatný. Eakin s Chiassonem se můžou ukázat.

Re: Sestava 2013/2014

Sestava se nám zatím sakra mele, co? Dle mého COle dost trpí přesunem dolů, navíc k Horcoffovi.

Dle mého zatím hraje dobře Seguin, jen buly musí zlepšit, CHiasson bez připomínek, ten je super, Benn musí dávat více branek, Eakin je super, Whitney musí přidat, nicméně ty poslední zápasy jde jasně nahoru, Dillon výbornej, Jordie výbornej, Peverley je celkem dobrej, COle se trápí, Daley zatím jen průměr, musí přidat, Gončar zatím slabota, dělá až moc chyb, paradoxně jsou to chyby s pukem, nikoli bez něj, Robidas dobře brání, ale dopředu moc nepomáhá, ale to už bude u něj standard, Roussel nehraje špatně, ale body nikde, Fiddler se bodově zatím také trápí, i když hra marná není, Goligoski zatím slabota, ten musí přidat, zatím je bez bodu a je -6, Horcoff se zatím hledá snad úplně ve všem, nejde mu ale upřít bojovnost, Ničuškin je v řiti, neb mu to nejde a čekal víc, a Garbutt zatím také bodově na prázdno, ale bojuje jako o život. Ellis nevyrovnaný, ale chytat umí, Lehtonen OK.

Re: Sestava 2013/2014

Dá se říct,že s tebou souhlasim.Hlavně od Gončara jsem čekal úplně něco jinýho a Horcoff se snad brzo vzpamatuje.Jinak co mi chybí je víc branek.Moc se nadřem,chybí pohoda v zakončení.

Re: Sestava 2013/2014

Takze vlastne celkem picou ke zdi...

20 (edited by Mikesz 19.10.2013 17:59:30)

Re: Sestava 2013/2014

poslední dva zápasy jsme měli na to vyhrát v základní hrací době. Ty Gončarovy chyby s kotoučem jsou katastrofální; nezlobte se na mě, ale to jsem tady jediný, komu hráč za pět mega, který prakticky dává vlastní góly, nebo se o to minimálně pravidelně snaží, přijde jako hodně velký úlet?

Jinak já toho moc neviděl, vlastně mohu zohlednit jen statistiky a jeden + zlomek dalšího zápasu. Radost mám z Eakina, Seguina a Chiassona v útoku. Benn mi přijde ok, ale souhlas s těma brankama. V obraně mi přijde super dvojice Dillon-Robidas. Naopak Gončara bych bez legrace vyhodil pryč. I kdyby tam měl nastoupit někdo z farmy (avšak máme muže jménem Rome). Jeho působení na mě zatím působí jako hodně nepříjemný vtip.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Sestava 2013/2014

Jako Gončar je zatím slabota, ale když se jukneš pozorně, tak on má 10 výborných okamžiků směrem dopředu, ale pak udělá chybu a ...

Hrál moc. Ruff mu ubral čas a funguje to. Z 24 minut na 16 minut. A super.

Re: Sestava 2013/2014

Dostal 5 mega, aby hrál 15 minut na zápas. To se Nillovi povedlo.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Sestava 2013/2014

Keby za ten čas 16 min. stihol rozdať 2 asistencie alá Zubov tak nemám nič proti. Takto vyzerá ako najdrahší tlmočník v historií.

The harder the battle, the sweeter the victory.

Re: Sestava 2013/2014

Tak pro rozvoj mladých má neskutečnou cenu. A nevím, jak vám, ale mě Zubova hodně připomíná, tedy toho Zubova z konce kariéry. Neb ty hrubky také dělal.

Re: Sestava 2013/2014

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Sestava 2013/2014

Tak jukni třeba na poslední dva či tři zápasy. On toho hodně udělá, ale má smůlu, že ti útočníci to neproměňují. Zase tak hrozný není. Průser je, že má  ty peníze, které má, a smlouvu na 2 roky. A za ty peníze by to mělo vypadat jinak. Dneska hořel i Jordie, naše letošní stálice. V podstatě jen Dillon je z beků zatím OK. Ostatní, jak se vyspí. JN má o čem přemýšlet. Přidat by měli i Cole, který hraje o smlouvu a Horcoff, i když ten má především obranné úkoly.

27 (edited by Mikesz 21.10.2013 07:58:48)

Re: Sestava 2013/2014

já se k tomu bohužel těžko dostávám. Když už se na něco dívám, tak s tou svojí večer v posteli, ale tady by mi hokejový záznam neprošel. smile Každopádně se budu snažit. Názor na něj jsem ovšem už teď přehodnotil, to je pravda (usměrnils mě smile), ale celkový pocit mám z něj stejně pořád negativní.

Jinak ještě k tomu Goligoskimu: někdo na chatu psal, že má už -10. Tak bych k tomu jen rád dodal, že letos je jeho zápasové maximum v +/- rovná 0. Kalamita.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Sestava 2013/2014

Re: Sestava 2013/2014

to může vysvětlovat vše, ovšem jen kromě těch fatálních chyb, ne?

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Sestava 2013/2014

Nerozumím. Já to myslel tak, že nevěděl, co má čekat, tak je poznává, namísto toho, aby s JN upekli nějaké změny.