16

Re: Tampa Bay

Neboj, vím, jak si Kubina zhruba v Tampě vede. Napsal jsem to záměrně, v Pro Hockeyi je článek o Tampě a píšou tam taky něco málo o Kubinovi. Kouknu se co tam přesně píšou, asi budeš překvapenej, to se nasměješ big_smile.

Re: Tampa Bay

Hmm, tak PH, to jsou odborníci big_smile

Po první třetině tečem 2:0. Bídný výkon, na střely 17:5 pro Pens, nicméně oba goly jsou Garona. Pořád stejná písnička.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

18

Re: Tampa Bay

Píšou tam následující: "Pavel Kubina - česká ocel v obraně Tampy." A také: "Přestože už není ústřední postavou jako dřív, jeho přínos je stále nezpochybnitelný."

Takže máte prý v Tampě ocel v obraně, která si stále odvádí velký standard. big_smile

Re: Tampa Bay

Hodně dobrý, díky za pobavení big_smile smile .. Asi jim pošlu do redakce nějaký DVD se zápasem Tampy. Kubina je pravděpodobně nejpomalejší hráč ligy. Přehled, důraz stále má, ale když mu vše trvá o půl sekundy déle než dříve, je to tak nějak k ničemu...

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Tampa Bay

A doufám, že ti profíci nepíší standard s t na konci, to by měli i s chybou. wink

21

Re: Tampa Bay

Ne, to ne, to jsem napsal já s chybkou big_smile. V příštím čísle tam bude článek o Karim, tak jsem zvědav, jak se jim to zdaří wink.

Re: Tampa Bay

Tyrell out na 6 měsíců. Příští týden podstoupí operaci pravého kolena, které měl operované již 2 lety... ach jo. Můj nejoblíbenější hráč. To je sezona...

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

23

Re: Tampa Bay

St.Louis vstřelil hattrick ve svém 900.zápase v lize smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Tampa Bay

Koukal jsem...5. v kariéře. Měl kliku, třetí byl do prázdné.

Každý teď spíš mluví o Gagnerovi.

25

Re: Tampa Bay

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Tampa Bay

No vida, nedávno jsem se na něj ptal a vida, daří se mu. Tak přece máte jednoho dobrého gólmana v systému.

27

Re: Tampa Bay

Uvidíme, v předchozích letech byl extrémně nevyrovnaný. Snad už se našel. Rozhodně má nyní za všech našich G prospectů největší šanci udělat áčko.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

28

Re: Tampa Bay

Hedman včera odehrál zřejmě svůj nejlepší zápas kariéry. Byl všude. Bránil, střílel, hitoval, organizoval PP. Konečně dostal šanci na 1.PP, která ihned vypadala mnohem lépe. Od návratu po zranění hraje Vic famozně.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

29

Re: Tampa Bay

OK, takže budeme prodávat big_smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Tampa Bay

Florida zaváhala, ale vy jste nám teda moc nepomohli... smile