Re: Návrhy na vylepšení

Kenji o tom ví, také jsem mu to psal, dělá na tom, ale neví, co s tím.

Re: Návrhy na vylepšení

Přesně tak, tohle sem dneska řešil snad 2 hodiny a nemohl na to přijít, zeptám se zejtra kluků ve škole, třeba budou vědět smile

48 (edited by Mikesz 30.9.2013 23:07:52)

Re: Návrhy na vylepšení

kenji:
Když si zobrazím zdrojový kód stránky, tak se mi tam něco nezdá.

<p class="item-summary"><span><strong class="subject-title">Fóra</strong> v&nbsp;této kategorii s&nbsp;podrobnostmi <strong class="info-topics">témata</strong>

Zkus vymazat ten první tag strong i s obsahem, co to schválně udělá... Ten textový řetězec viz výše je na dvou místech (na indexu). Snad se k tomu nějak dohrabeš. smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Návrhy na vylepšení

Tam už jsem koukal, vím, co myslíš, ale zdrojový kód já nikde upravit nemůžu, ten web je na určitým systému, takže já jen vidím scripty, které ten výsledný zdrojový kód generují.. když já vidím "11-8" ..tak ve zrdojovým kódu je napsané "3" ..a navíc se zdroji sem nic neupravoval, tak nevím big_smile musí to být někde v těch stylech, snad na to dneska dojdu smile

Re: Návrhy na vylepšení

Tak už jsem na to přišel smile ve 2050 řádcích jsem na začátku jednoho stylu zapomněl napsat tečku smile

51 (edited by Mikesz 1.10.2013 09:48:37)

Re: Návrhy na vylepšení

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Návrhy na vylepšení

Já zkoušel ten web udělat jednodušeji, ať to není zase moc přeplácané, proto tam není moc stínů a podsvícení, od toho se odráží i ta jednoduchost hlavičky smile Nicméně můžu tam zkusit něco přidat a uvidíme, jak to bude vypadat

Re: Návrhy na vylepšení

jo, chápu. A souhlasím. Taky mám radši čistší styl. Já měl ale pocit, že by to tam tohle celkem sedělo, každopádně se zlobit nebudu, jestli se ti to nebude líbit. smile Byl to jen prvotní návrh. Abych pravdu řekl, už si na tu současnou verzi docela zvykám. Věřím, že za měsíc bych proti tomu už nevznesl žádnou námitku. smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

54 (edited by Mikesz 1.10.2013 11:47:46)

Re: Návrhy na vylepšení

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Návrhy na vylepšení

big_smile jj.. jinak ten nahraný obrázek se mi nechce zobrazit, nevím, čím to smile

Re: Návrhy na vylepšení

ze školy se dostanu domů až večer, takže dnes asi žádné změny neudělám, ale zejtra bych tu hlavičku mohl zkusit upravit podle Tvého nápadu smile

57 (edited by Mikesz 2.10.2013 07:50:42)

Re: Návrhy na vylepšení

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Návrhy na vylepšení

59 (edited by Mikesz 2.10.2013 09:33:53)

Re: Návrhy na vylepšení

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Návrhy na vylepšení

Ono když tam nahraješ ten obrázek, tak ho muší otevřít v nový záložce a pak teprve vzít ten odkaz a zkopírovat ho big_smile nebo na něj prostě kliknout pravým a dát "kopírovat adresu obrázku" tongue

Jinak super, to pozadí použiji smile ale tu hlavičku nevím, mě by tam prostě neseděla smile ale na zkoušku ji tam dát můžu