Re: Návrhy na vylepšení

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Návrhy na vylepšení

WOW! Index je parádní.

Re: Návrhy na vylepšení

akorát by to chtělo sjednotit fonty.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Návrhy na vylepšení

Re: Návrhy na vylepšení

Re: Návrhy na vylepšení

Také je legrace, že ke změnám posledních měsíců nemáme ani jeden článeček.

To bylo změn a výměn a podpisů, koučů a GM, dresů, draft, apod. a my nic.

Já nemám čas, neb mám hodně práce, dodělávám školu a o víkendu se žením. Takže hlava mi jde koukolem.

Re: Návrhy na vylepšení

Svatba? Tak to gratuluju smile Snad se těch článků někdo ujme smile

38 (edited by Mikesz 26.9.2013 17:53:25)

Re: Návrhy na vylepšení

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Návrhy na vylepšení

Ok, zkusím odepsat smile
1. font v nápisu na pozadí můžu oddělat, ten tam už byl, na druhou stranu tohle pozadí je jen přechodné, než udělám nějaké vlastní.
2. font v hlavičce je jeden a ten samý, jen jde o úpravu toho textu, jeden je "slim" a druhý "bold" a jsou to kapitálky, tak to vypadá jinak
3. fotny na stránce se můžou upravit, to není problém, jen musím vymyslet nějáký styl, jakým se bude celá stránka ubírat, ty, které tam jsou nastavené teď, jsou defaultní, takže s tím si můžu pohrát smile

Re: Návrhy na vylepšení

Mikeszi, vidíš ty změny ve fontech? Já bohužel ne. Co ty?

A jak se případně líbí?

My s kenjim jsme spokojeni.

Re: Návrhy na vylepšení

vidím jen změnu v obrázku v hlavičce.

Je to lepší, ale ještě mě k tomu něco napadlo. Jaký font na to používáš, kenji?

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Návrhy na vylepšení

ten, co jsem tam včera předělával se jmenuje "Coolvetica"

43 (edited by steiner 28.9.2013 13:31:46)

Re: Návrhy na vylepšení

Re: Návrhy na vylepšení

snažil jsem se nějakým způsobem upravit to forum, takže mi piště, co se vám nelíbí a jestli někde nějáká barva nesedí, přeci jen, ty styly fóra, které říkají, co kde má být a jak to má vypadat jsou v dokumentu o 2000 řádcích, tak než se tím prohrabu, bude to trvat..

Re: Návrhy na vylepšení

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero