Re: Tyler Seguin

A k tomu twitteru jsem taky čet, že prej napsal Texas, there´s steers and queers and I´m not a cow big_smile Jinak tu větu o hřebcích a buznách použil už sgt. Hartman ve Full Metal Jacket smile

Re: Tyler Seguin

Stanley...vida.

Tak napsal to nějakej jeho kámoš, když někde TS nechal ležet mobil...

A ty fotky tam nedal on, ne?

Re: Tyler Seguin

To se už asi nedovíme. Každopádně jsem rád, že můj jediný sociálně síťový profil je na lide.cz a ten jsem už asi sto let neaktualizoval big_smile

Re: Tyler Seguin

Uniká mi něco, nebo jsme Bruins v té výměně kvalitně podělali? smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

20 (edited by steiner 8.7.2013 08:57:55)

Re: Tyler Seguin

To se uvidí časem... wink Ale oni potřebovali se někoho zbavit a Peverley byl jeden z prvních na řadě. Pro nás to ale byla důležitá volba, ne někdo přihozený navíc, my jsme ho chtěli. JN ho chtěl kdysi do DRW.

Re: Tyler Seguin

22 (edited by S.T.A.R.64 8.7.2013 20:33:41)

Re: Tyler Seguin

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Tyler Seguin

Konecne zlobivej kluk :-D asi koupim dres :-D

24 (edited by steiner 8.7.2013 22:22:37)

Re: Tyler Seguin

Namyšlenej kretén, kterej neví, co je správné a jak se má chovat. Snad z toho vyroste. Věk tu hraje nepochybně svoji roli. A v tomto věku je to OK. Důležité je, aby nechlastal před zápasy.

Pro mě budou důležité výkony na ledě.

BTW, máme zkušenosti v Dallasu...Eddie. smile

Re: Tyler Seguin

Tyhlety lidi fakt nemusím mad To máš stejný jako když Kane kvůli 20 centům zmlátil taxikáře, odpad...

I pád na držku je pohyb dopředu...

26 (edited by steiner 8.7.2013 22:30:02)

Re: Tyler Seguin

Re: Tyler Seguin

28

Re: Tyler Seguin

Re: Tyler Seguin

Tak Belfoura pamatuju hlavně jako strašnýho cholerika, co několikrát rozsekal šatnu smile

Re: Tyler Seguin

Pořád pařil, pak zmlátil ženu, a podobně. S ním toho bylo víc. Řídil ožralej, pobil se v baru.