Topic: Sestava 2013/2014

Tak jak si to letos přejete ? Já to vídím takhle

Benn - Seguin - Cole
Whitney - Peverley - Horcoff
Roussel - Eakin - Chiasson
Garbutt - Fiddler - MacDermid

Robidas - Dillon
Gonchar - Goligoski
Daley - Connauton
Rome

Lehtonen/Ellis

Uvidíme co Nichushkin smile

Re: Sestava 2013/2014

Cole do první?

Re: Sestava 2013/2014

6 hráčov vyhralo Stanley Cup - Cole, Whitney, Peverley, Seguin, Gonchar, Goligoski
Horcoffovi ušiel o jeden zápas.

Re: Sestava 2013/2014

Re: Sestava 2013/2014

Jeden takovej poznatek, když jsem včera předělával sestavu všiml jsem si, že jak Peverley tak Seguin jsou oba praváci, což může mít taky své výhody smile

Re: Sestava 2013/2014

Re: Sestava 2013/2014

Re: Sestava 2013/2014

Hoši, říkejte si, co chcete, Cole měl sice slabší koncovku, ono, všichni víme, jak to bylo s ním a výlukou, ale dřel, vracel se, hrál do těla, bránil, navíc má i rychlost. Jasně bodově nic moc, ale dělá vše, jak má a je to dobrý příklad pro mladé. Na rozdíl třeba od Rydera, který sice body udělá, ale hru dozadu ošidí, do těla moc nehraje, bránit neumí, atd.

A jak to tak vypadá, tak vedení počítá s tím Rusem, takže asi je jasné, jak to bude vypadat.

Re: Sestava 2013/2014

Re: Sestava 2013/2014

Ano, sice to bude asi trochu jinak uspořádané, ale víceméně to nějak tak bude.

Re: Sestava 2013/2014

Vážení, delší dobu o tom přemýšlím a varianta první linky ve složení Benn-Seguin-Cole se mi moc líbí. Cole se letos ukáže, cítím to. Ta linka by měla všechno. V podstatě tři hráče, kteří chtějí něco dokázat, tvrdost, talent, umějí bránit, prostě vše. Jen půjde o sehrání a o to, aby si Benn a Seguin zvykly na svých starých, přirozených, pozicích.

Re: Sestava 2013/2014

Mohli by být produktivní ty další,aby je víc nutili.

Re: Sestava 2013/2014

Mančaft vypadá hodně slibně, podle mě nám unikne play off maximálně o 5-6 bodů wink

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Sestava 2013/2014

Není to špatný, zajímal by mě Chiasson, Roussel a jestli dá A tým Ničuškin. A MacDermid to loni sypal zajímavě. Myslím, že PO nám uteče tak o bod, nebo se těsně prosmýknem, záleží na mladejch a obraně. O zbytek strach nemám.

Re: Sestava 2013/2014

Whitney - Eakin - Chiasson

Tohle by mohla být druhá linka. Otázka je, jestli v tom hraje roli zranění Peverleyho.