466

Re: Spekulace

Tak co, jak to tady vypadá? Spokojenost? U mě jo. Už jak jsem četl že máme zájem o Seguina, tak první kdo mě napadl byl Loui, škoda no, sympaťák, ale tak zadarmo přijít nemohl. Máme mladého centra, perspektivního, čekám že z něj může vyrůst lepší hráč jako Eriksson. Takže vítaná změna. Peverley taky jako dobrá posila. Buttona hodnotit nebudu. Odešel Smith, taky škoda, ale přijatelná ztráta. Mrzí mě celkem ten Morrow, čekal jsem že by se mohl prosadit.

A Horcoff? Z něj jsem hned po přečtení nadšený nebyl, ale smlouvu má na dva roky a může jít o dům dál. S penězma to je horší, ale ty nás trápit tolik nemusí. No hlavně jsem nechtěl Bozaka, který by měl podobné peníze nejspíš a jestli chtěl kolem 6ti let, tak jsem rád za toho Horcoffa smile

No jsem rád hlavně za vedení, co něco dělá, tak jako hodnotím dobře Ničuškina, což je pro někoho risk že je rusák, ale nebýt rusák tak se na nás ani nedostane. Takže předsudky pryč a věřit. Takový hráči chyběli, teď máme Benna, Seguina a snad i Ničuškina.

Máme teď více kvalitních centrů, dnešek před námi, dva mladí obránci pryč, ještě se toho pomění, tak uvidíme.

467

Re: Spekulace

468 (edited by S.T.A.R.64 5.7.2013 15:17:59)

Re: Spekulace

I pád na držku je pohyb dopředu...

469

Re: Spekulace

470 (edited by steiner 5.7.2013 15:51:52)

Re: Spekulace

Re: Spekulace

Jo jenže Chicago a Pens díky těm vymetáním mají Stanley Cup wink

I pád na držku je pohyb dopředu...

472 (edited by steiner 5.7.2013 17:42:01)

Re: Spekulace

Jasně, ale trvalo to několik let a málem Pens zbankrotovali a odstěhovali se. Měli kliku, že je Mario zachránil.

A v NHL je spíš plno příkladů, kdy to kluby serou, a dlouho a mají výborné drafty a stejně nic...

473

Re: Spekulace

Přijdou slabší drafty a už se z té žumpy nevyhrabeš. Detroit na dně nebyl, musel se vypořádat s odchody několik generací a s každou získal SC. Atlanta měla dvě jedničky, dvě dvojky a prd z toho.

474

Re: Spekulace

Tak tak. Jakmile jde klub dolů, obvykle přijdou ekonomické problémy a v USA to někdy má za následek i stěhování.

475

Re: Spekulace

Cleary k nám, za kámošem Horcoffem. Tedy pokud nepodepíše s DRW.

Konečně nějaké jméno ve spojitosti s námi.

476

Re: Spekulace

477

Re: Spekulace

Je to NHL. smile

478 (edited by steiner 5.7.2013 22:30:20)

Re: Spekulace

Nevím, jestli jsem to dobře poskládal, ale momentálně to vypadá asi takto.

Benn-Seguin-Cole
Whitney-Peverley-Chiasson
Eakin-Horcoff-Roussel
Garbutt-Fiddler-MacDermid

Daley Gončar
Dillon Goligoski
Robidas Connauton
Rome

Lehtonen/Ellis

Něco mi tam chybí. Jedno jméno asi. Pravé křídlo. Iginla. Ach jo. No nic.

479

Re: Spekulace

Kde je Jordie? Až 8. bek?

480

Re: Spekulace

Ano. Jordie má 2-way. A Connauton by musel dolů přes waiver, takže bude nahoře. Z našich mladých beků vypadal letos nejlépe. Mnohem lepší než Morrow či Oleksiak.