166

Re: Spekulace

Malkin je můj sen wink

167

Re: Spekulace

Já bych také bral všechny tři. Malkina považuji za nejlepšího hráče světa. Když ale chce hrát. Občas se mu nechce.

Tommy, obětoval bys za něj v nějakém větším balíčku Erikssona? Třeba Eriksson, Daley, a 1. kolo draftu?

168

Re: Spekulace

Osobně spíš čekám, že si Malkina nechají a pustí volné hráče, anebo hráče méně důležité, takoví hráči se nemění, pokud není závažný důvod.

169

Re: Spekulace

To sa mi nezdá, že by Malkina pustili. Ale zišiel by sa nám.

170

Re: Spekulace

Dokoce se hovoří i o Letangovi, ale tomu se mi nechce věřit. Bylsma s MAFem to mají dle všeho spočítané.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

171

Re: Spekulace

Bylsma dle mého zůstane, nechce se mi věřit, že by ho vykopli. Pokud ano, pak je mi jasné, proč JN čeká.

172

Re: Spekulace

Neal by mohl zpět! smile

173

Re: Spekulace

174

Re: Spekulace

Koho jiného si myslíš, že by oni chtěli za Malkina, Letanga či Neala? Bena určitě, ale toho nedáme. Takže jinak mi to vychází na Erikssona.

175

Re: Spekulace

Malkin , Letang    x   Eriksson, Cole, Dillon big_smile

176

Re: Spekulace

177

Re: Spekulace

Tak to bychom museli přidat 2 letošní volby v prvním kole draftu a i tu další rok.

Re: Spekulace

Osobně tomu nevěřím, ale Letang by prý mohl být k dispozici. Jen předesílám, že taky nijak extra neumí bránit a bude chtít 5 let a 40 mega. Anebo i delší smlouvu. A otázka je, jak bude produkovat nez Malkina, Neala, Crosbyho, atd.

Re: Spekulace

I pád na držku je pohyb dopředu...

180 (edited by steiner 11.6.2013 07:48:45)

Re: Spekulace

No, někde ten talent musíme sehnat, jinak budeme čekat, až nám dorostou mláďata. To se potom o pár let navíc načekáme.

A zatím žádné takové pitomé smlouvy nemáme, takže si jednu či dvě dovolit můžeme.