Re: Spekulace

Morrow by podľa mňa nebol žiadnym prekvapením. Myslím ,že nakoniec aj on by k tomu pristúpil.
Tým koľko neúspešných rokov sa ťahá a vždy nás "šokujú nejakou extra výmenou", som ochotný v prospech kádra obetovať skoro všetkých. Je to naprd a treba s tým niečo robiť. Bez Benna nedáme ani gól... teda možno krivdím, niekedy sa 1-2 podaria.

Re: Spekulace

No, myslím, že BM bychom asi oželeli všichni......škoda, že trejdy nestojí na nás wink

Re: Spekulace

Též bych ho vyměnil.

Re: Spekulace

Já k němu mám specifický vztah, fandil jsem mu od úplného počátku, dokonce, ještě před před nástupem do NHL. Kdysi by to pro mě bylo hodně těžké, dneska už ani ne. Jestli by to nové koště stálo za to...

Re: Spekulace

Já to mám podobný třeba se Stevem Ottem, pamatuju že jsem koukal na zápas Kanady jen kvůli němu (ještě před tím než za Dallas hrál). Pro mě bylo spíš těžký překousnout odchod Mike Modana, mrzí mě jak to všechno kolem něj dopadlo, naprosto nesmrtelná ikona Stars, člověk kterej hokej v Texasu proslavil, jak už jsem psal stačilo se podívat na obrázky před zápasem a 90% lidí mělo jeho dres, vystupoval i v televizi, hokejista o jehož svatbě dokonce psali přes celou stránku i v Blesku. Bohužel s jeho postupným uvadáním a nakonec i koncem šly do xxxxxx výsledky i fanoušci. Já měl vždycky vztah hlavně ke třem hráčům Stars: Modano, Lehtinen, Turco. Z dřívější doby rozhodně: Belfour, Hatcher.

Btw. o výměně Morrowa jsem psal snad 2 roky zpátky, chce to radikálnější přestavbu, hráči o kterých jsme před léty mluvili že nás dostanou na vrchol už by tam měli být a mi si zatím můžeme i o play off nechat jen zdát. Nevěřím tomu že výměna jednoho hráče nebo nákup beka nás dostane na jinej level. Máme mančaft bez Hvězd, chybí nám hráč typu Stamkos, Sedin, Malkin nebo Datsyuk. O obraně nemluvě, kam se takovej Goligoski hrabe např. na Zubova.

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Spekulace

Stars v Goligoskim vidí spíš Sydora. A Malkin by se hodil, moc se mi líbí.

Bohužel jsem přišli o Brada, díky dlouhodobému prodeji Stars, je to velká škoda, býval by tu zůstal.

Re: Spekulace

Otázka je za kolik. Já bych ho tady teda za 12 mega nechtěl. Navíc musíme počítat, že těch minimálně pět, šest mega bude brát Benn, spíš jsme ho mohli střelit hned na podzim a někoho za něj dostat.

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Spekulace

Caps by mohli mít zájem o Morrowa.

Re: Spekulace

Perry údajně pryč,ale asi do Vancouveru.Kurva s těma Sedinovcema by to byl útok...

Re: Spekulace

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

Hoši, tohle jsou spekulace o Stars. O Perrym se kecá v sekci NHL. wink

Re: Spekulace

je po ASG a JN zůstal pasivni, tak se mi zda, že tuhle sezónu se už velkého jména nedočkáme, ono je to v podstatě logické, protože šance na PO jsou čím dál vzdálenější a velkým hráčům se bude chtít do týmům co mají šanci vyhrát SC.Takže to má JN momentálně celkem složité. Ale po sezóně se budou dít velké věci hm?

43 (edited by steiner 31.1.2012 18:40:33)

Re: Spekulace

Tak zatím velkou rybu neulovil nikdo. Myslím, že JN nebude pořizovat hráče jen do konce sezóny, ledaže by byli velmi levní. Jinak bude mít na mysli i další roky a bude spíš shánět někoho na pár let. Viz třeba Suter. Ale na posily je čas. Pár týdnů.

Re: Spekulace

Re: Spekulace