Re: Spekulace

392 (edited by Mikesz 30.5.2013 09:39:43)

Re: Spekulace

děs a hrůza. big_smile To snad tvůrci nemohli myslet vážně. Jako jediný pravděpodobný bych viděl první obrázek z 0464. Nejlepší (ale pořád bída) je za mě pak první obr. z 0462.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Spekulace

Tak to jsi se asi trefil, jak to nakonec bude vypadat. Já osobně bych klidně šel i do 461, druhý obrázek, nové barvy.

394 (edited by Mikesz 30.5.2013 13:03:47)

Re: Spekulace

jo, mají něco do sebe. Byť se mi nelíbí (vše samozřejmě jen teoreticky), že bychom ze zelené přešli do těchto barev, tak musím napsat, že design těch dresů je povedený (vyjma loga big_smile).

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

395 (edited by steiner 30.5.2013 17:44:33)

Re: Spekulace

Re: Spekulace

Ryder prý v Montrealu nebude pokračovat. Prý se zbalil a odjel. Agent nepočítá s působením u Canadiens.

Asi by možná za 5 mega ani neměli zájem poté, co předvedl v PO.

397 (edited by steiner 30.5.2013 19:50:29)

Re: Spekulace

Re: Spekulace

399

Re: Spekulace

400

Re: Spekulace

Blbost, tam jasně píší, že nic moc.

Ale zase kretén, kterého z něj mnozí dělají, to taky není, když dělá asáka u DRW.

401

Re: Spekulace

402

Re: Spekulace

Jak blbost?
"The interesting thing about Renney is his track record and reputation of being a teacher. He helped the Rangers and took them to the playoffs. He bridged them to John Tortorella. He managed a mess of an Oiler team and by most metrics did improve them and manage them, bridging them to what they hope will now be a better chapter. He oversaw the Canucks for two years just before they got good.

He's a career coach who knows his way around the bench. He can help teams. He may not be the one that takes a team from a second round disappointment every year (cue Jaws theme) to a Stanley Cup contender, but he can help in a rebuilding period."

Prostě píšou, že dá věci do kupy a připraví to pro jiné. Na to fakt nevěřim.

403

Re: Spekulace

Ale my hledáme někoho, kdo to zvládne všechno sám a nebude to 3 roky připravovat pro někoho dalšího, ne?

404

Re: Spekulace

Jsme jeden z pěti týmu, který má zájem o Juhamattiho Aaltonena.

Re: Spekulace

Tommy se zas posere big_smile