Topic: Mistrovství světa 2013

Fascinuje mě, že tady nikdo nezaložil nový vlákno wink Tak jak letos vidíte šance českýho výběru/slovenskýho. Pro mě zatím nejsympatičtější tým Švýcarsko, přeju jim placku je to hokejová země a zasloužili by si jí smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Mistrovství světa 2013

Roussel rozhodnul zápas Francie - Rusko, kurzy se pohybovali kolem 40:1 takže málokdo na fóru pochybuje o tom že to bylo čistý big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Mistrovství světa 2013

Antoán je hrdina.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Mistrovství světa 2013

Aha big_smile Takže tlačíme Švýcarsko wink

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Mistrovství světa 2013

Švýcarům to moc přeju, zlato by si zasloužili ze všech týmů nejvíc smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Mistrovství světa 2013

ehm, vůbec se nemusíte žinýrovat a držet to v sobě a klidně mi ze srdce pogratulovat k vítězství Švédska na MS....vy se uvolníte a mě to potěší big_smile big_smile

Re: Mistrovství světa 2013

Tož ti chlape teda gratuluju.Doufám,že si se moc neožral.

Re: Mistrovství světa 2013

střízlivost je moje druhé jméno wink díky big_smile

Re: Mistrovství světa 2013

Re: Mistrovství světa 2013

Špágr vypadá normálně a nadějně.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Mistrovství světa 2013

Tak byl to výborný bek, v nároďáku vždy zahrál, v hlavě to má v pořádku a je to typ, které se hodí pro trenérskou práci.

Re: Mistrovství světa 2013

akorát měl vždycky takovej výraz pašíka

Re: Mistrovství světa 2013

á bych to klidně rozšířil, prostě ať extraligu hraje ten kdo na to má jako v NHL nebo KHL. Je jasný, že případné uzavření by bylo pro většinu fanoušků prvoligových celků velmi frustrující a lidi by byli demotivováni a návštěvnost by šla hodně dolů. Ať hlavní soutěž hraje třeba 20 mančaftů a 16 ať postoupí do play off.

sani