Re: Spekulace

Jo, to se říkalo i o Kubinovi, Ohlundovi... smile naše obrana je stará, pomalá a potřebuje mladou krev. Veterán, který je letos mnohem horší než loni a v dalších letech bude jen a jen horší... Ne, díky.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

Hele, kisine, to jsi expert na východ...myslíš si, že by mělo smysl angažovat Greena z Wahingtonu nebo je už hotovej kvůli tomu zranění třísel?

Re: Spekulace

Záleží na ceně. V minulých letech toho příliš neodehrál, takže by měl jít s platem výrazně dolů. Výborný PP hráč, ale je to máslo a v PO je zpravidla nevýrazný...

Hotový určitě není, jen se musí dát konečně 100% do pořádku a nesmí nic uspěchat.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

Třísla se nikdy do pořádku nedají. Je divný, že je mimo celou sezónu a loni taky kus seděl. Nevíš, jak to vypadá, kdy bude hrát?

Ptám se, neb Caps by mohli mít zájem o Morrowa.

Re: Spekulace

Vždyt je ted mimo kvůli operaci břišních svalů. Mimo má být ještě asi 2-4 týdny.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

Hm, to je taky svinstvo. Takže na TDL by měl být zřejmě k dispozici.

Re: Spekulace

No to by jsme museli trošku přitlačit ne?

I pád na držku je pohyb dopředu...

23 (edited by kisin 29.1.2012 21:03:34)

Re: Spekulace

Já myslím, že budou spíš měnit tu bitch Semina (UFA) než Greenea, jehož cena je nyní nejnižší za celou jeho NHL kariéru... big_smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

24 (edited by steiner 29.1.2012 22:34:41)

Re: Spekulace

To si myslím taky. Ale kdo by chtěl Semina? Já tedy ne. Ale někdo se najde, nějaká Atlanta nebo někdo.

25 (edited by S.T.A.R.64 29.1.2012 22:50:46)

Re: Spekulace

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Spekulace

Jenže Semin stál vždycky za prd. Body nejsou všechno.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

28

Re: Spekulace

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

LA se zbláznili...asi. Taky jsem to četl.

Re: Spekulace

Rumors say the Flames and Rangers want Kubina, Pens and Sens want Moore, and LA wants Malone.

Kisine, to bys byl rád, že se těch 3 zbavíte, co? Moorea by byla škoda, ale co už, alespo%n by za něj něco káplo.