Topic: Stars @ Kings

Tak prehrať takýto zápas a ešte takým gólom a čo dokáže nedať Eriksson aach jo... sad ale lepší bod ako vôbec nič..

Re: Stars @ Kings

6/6 z posledných troch zápasov v riadnej hracej dobe a bude PO. Ten bod môže mať cenu zlata, ale...

The harder the battle, the sweeter the victory.

Re: Stars @ Kings

Eriksson měl opět několik tutovek. Jednu branku dal, ale to je málo. Škoda. Zvedli jsme se z dvougólového deficitu, otočili zápas, ale pak už ne a ne se prosadit. Ten Carter má na podobné brank proti nám kliku, nebyla to první.

4 (edited by Mikesz 22.4.2013 12:14:36)

Re: Stars @ Kings

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars @ Kings

V PO je jedno koho vyklepnem jako prvního....

Re: Stars @ Kings

Ale zasa by sa aspon mohla zopakovať história z roku 1991..Chicago 1 Stars 8 a nakoniec z toho bolo finále... už iba tri výhry a sme v PO smile

Re: Stars @ Kings

8 (edited by Mikesz 22.4.2013 15:16:53)

Re: Stars @ Kings

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Stars @ Kings

a já vám říkám, že to PO stejně nebude.....takže žádná další zábava, ale taky žádnej další draft, kterej by nám dal TOP bořka, co nás vyvede z temna na světlo wink Prostě zase nějakej "šestnáctej" pick......nuda sad

Re: Stars @ Kings

Tak můžeme měnit, neb máme plno draftů. Navíc budeme fandit Bostonu, ale jsme měli jejich první kolo.

Osobně se přiznám, že jsem za ten konec sezóny moc rád, neb se konečně ukázalo, co v kom je. Začínám se i klonit k setrvání GG a ponechání kádru pohromadě a jeho vhodného doplnění o nějakého dobrého centra. A kdyby se náhodou namanul TOp bek, budu to brát jako příjemné plus.

Jsem zvědav, co uděláme s těmi beky, neb jich máme plnou prdel a plno je jich NHL ready. Ostatně letošní playoff AHL mnohé napoví. Třeba ten Connauton je brán za možného budoucího kapitána a rozhodně by měl NHl příšté rok udělat. Ale uvidí se, co zamýšlíme, neb je tam i Morrow, Oleksiak, Nemeth a další. Bude to těžké, ale někoho se budeme muset zbavit.

Re: Stars @ Kings

nebaví mě Rome, Larsen a J. Benn, do toho stárne Robidas...takže IMHO bude v defenzivě koho nahrazovat. Strašně mě překvapil Dilon, pomalu se sune na pozici mýho koně v obraných řadách wink

Byl bych opatrnější v tom, že se ukazuje co v kom je. Ona ta euforie z protlaku do prvního mančaftu, nadšený čuchnutí ke hře na jiném levelu a tak vůbec, to vyprchá a důležitý je co zůstane. Ukázaná bude platit... Souhlasím s tím centrem, to je už stará vesta. Pořád mi tam ale chybí ten TOP chlápek, který bude ikonou. Poslední byl MM, pak bída s nouzí. JB to pro mě není a zatím si nemyslím, že by do budoucna byl. Chci prostě superstár, nezpoychybnitelnýho hráče, kterého budeme milovat a uctívat a bude novým symbolem klubu wink

Re: Stars @ Kings

Dillon je OK, Robidas je pořád našim nejvyrovnanějším bekem, který si svoji práce odvede, takže dle mého nahrazování nehrozí. Smlouvu má a může i prodloužit. Rome je poměrně OK, bek co umí hrát do těla, se vždy hodí. Larsen to bude mít nahnuté, neb podobných typů budeme mít v systému víc.