Re: Bookmaker tip

Tak jsem prošel různé tipérské diskuze a všichni sází na Šarapovovou (což mě překvapuje, protože kurz jde na horu a podle mě už dosáhnul bet365 2,20 svého maxima). Neodolal jsem na nabil jsem jí docela ztěžka big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

47

Re: Bookmaker tip

Škoda že jsi to neudělal také o kolo dříve big_smile. Kolik jsi vsadil?

Re: Bookmaker tip

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Bookmaker tip

Ach ty ženy lol

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Bookmaker tip

Jak s ní mohla Petra rupnout...

Re: Bookmaker tip

Nezvládla klíčové momenty. Měla tam i nějaké breaky, ale nedala je.

52 (edited by S.T.A.R.64 28.1.2012 16:35:43)

Re: Bookmaker tip

Rychle vedla 2:0, klíčovej moment celýho zápasu za stavu 4:3 pro Bělorusku, Šarapovová vedla 40:15 po svým podání, následovalo 5x zkažené podání a potom byla naprosto vyřízená. Podobnej zápas čtyřhra bratři Bryanovi proti Peas/Štěpánek, vsadil jsem na první set, tie- break 1:7 (Štěpánek naprosto neuvěřitelnej). V podledne jsem byl naprosto v prdeli neb jsem se dostal do velkýho mínusu, tak jsem vsadil na Fishera (kurz 2,00) a on v dramatickým závěru vyhrál 2:1 na sety a dostal mě znovu do hry. Dneska jedu Evanse proti Davisovi (UFC).

Btw. na Šarapovovou jsem vsadil právě kvůli semifinále, Azarenková tam nehrála moc dobrej tennis, bohužel pro Petru si myslím, že bude letos Běloruska k neporažení.

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Bookmaker tip

Omg, to bylo finále 5 setů, Novak vyhrál 3:2 na sety, nervy až do konce. Měl jsem nabito za víc jak 8 litrů, víkend byl dost bláznivej, ale vypadá to, že limit si splním wink

I pád na držku je pohyb dopředu...

54

Re: Bookmaker tip

Mno, to byl teda zápas... Viděl jsem první set, další dva sety ne a díval jsem se zase na čtvrtý set a samozřejmě taky na rozhodující set. Škoda, fandl jsem Rafovi, zasloužili by si vyhrát oba, ale to bohužel nejde, aspoň je v tenise, leda ve čtyřhře.

Re: Bookmaker tip

Nadal? Fuj, ještě že to Novak zvládl...

56

Re: Bookmaker tip

Nadal? Dobrej, fandím mu, ale tak jako každej má své fanoušky i odpůdce. Je ti nesympatickej nebo máš i jiné důvody?

Mně se líbí jeho hra, za poslední dva roky plus mínus i hodně vylepšil svůj servis. Jeho chování myslím také OK, u každého se něco negativního najde, u něj si vzpomínám, že nepodal na domácím turnaji ruku Berdychovi, ale Berdych teď udělal to samé a Rafa na okruhu rozhodně oblíběnější než Berdych.

Rafa se musel vypracovat, je to bojovník, i přes zdravotní problémy, kterými si prošel, se stále drží na pozici 2 nebo ještě před rokem 1. Akorát před rokem hodně vyletěl Djokovič a na Rafu se mu dost daří.

Re: Bookmaker tip

Já neměl rád tu jeho dělnickou image. Bez rukávů, barevně děsný. Odpor k bílé na Wimbledonu, atd...Navíc se mi nelbí, že hraje jen od základní lajny. Djokovič je jako hráč herně mnohem zajímavější.

Re: Bookmaker tip

I pád na držku je pohyb dopředu...

59

Re: Bookmaker tip

Re: Bookmaker tip

Dneska jsem jel Floriana Mayera (1,90) a po hodně dramatickým prvním setu zvládnul i druhý a vyhrál 2:0.

I pád na držku je pohyb dopředu...