226 (edited by steiner 3.4.2013 13:00:06)

Re: Jaromír Jágr

Nesnáším brblání, mám ho plné zuby, to je nějaká národní nemoc. Všichni jen brblají, ale udělat něco, to ne. Navíc mi to zavání těžkým masochismem, proti kterému jinak nic nemám. smile

Někteří automaticky asi předpokládají, že vždy děláme jen to nejhorší, nic není správné, hráče ve výměnách nám asi vnutí, aniž bychom si my řekli, koho chceme, atd.

Více jsme chtěli asi všichni, ale těžko soudit, když nemáme info. Výměnu JayBa kritizoval kdekdo, ale on měl NTC a mohl si diktovat. A pokud chtěl do STL, tak se holt muselo jednat se STL, byť by třeba Dallas nabídl víc.

Re: Jaromír Jágr

A máme tam aji nějaký suomi mlaďochy? big_smile

Kari je nejlepšííí!!!

228

Re: Jaromír Jágr

Re: Jaromír Jágr

Sheppard: Taky jsou, ale nebudu jmenovat, aby Tommy neměl osypky smile Jinak Suomi Finland Perkele big_smile

230

Re: Jaromír Jágr

Tak je tu třeba ten bek Jyrki Jokipakka. Jinak Finy moc nebereme, z toho jsme vyléčení. Spíš draftujeme Švédy. Těch máme plno.

Re: Jaromír Jágr

Taky bych řekl.Třeba u mě doma má žena radost,že nebudem v PO,protože moc fousů nemám a když bych se přestal holit až do vítězství v SC,tak by jí asi šmejklo....

232

Re: Jaromír Jágr

233

Re: Jaromír Jágr

nojo, jokipako, toho máme jen proto, abych si moh' dělat "perkele" z jeho jména big_smile

Re: Jaromír Jágr

Sakryš bereme hlavně švédy? big_smile To mě tommy potom převálcuje sad sad

Kari je nejlepšííí!!!

235

Re: Jaromír Jágr

Re: Jaromír Jágr

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Jaromír Jágr

Souhlasím s tebou steinere smile jenom si myslim, ze za Jagra sme mohli dostat vic.

238

Re: Jaromír Jágr

Tady je těžké to hodnotit. Já si to myslím také, ale je těžké to hodnotit, neb nikdo nevíme, jak se ti mladí ukáží. To se ukáže až za několik let. Záleží, koho se nám třeba taky podaří draftovat, jestli to bdue první kolo nebo druhé. Třeba draftneme někoho jako je Jamie Benn...

Re: Jaromír Jágr

Tommy: Ano vím, umím nadávat finsky big_smile Jedná se o klasické zvolání, diskuze pod finskými metalovými videi jsou toho plný smile

Re: Jaromír Jágr

tak hned se Jarin předvedl, sice haluz , ale je to góol. ))