Re: Jaromír Jágr

No návštěvy sice šli nahoru, ale nadruhou stranu vyprodáno máme málokdy a třeba včera tam bylo zhruba 15 tis. lidí wink

I pád na držku je pohyb dopředu...

197

Re: Jaromír Jágr

Jako diváci měli mančaft, co řekněme 15 let hrál každej rok play off, když se motáme v těch sračkách, plno už tolik nebude...

Re: Jaromír Jágr

Tak hlavně tady hrála americká ikona Mike Modano kterej byl v podstatě součástí texaskýho showbyznysu (dokonce dělal i manekýna pro gucciho jestli se nepletu). Navíc v Dallasu je konkurence velmi schopných týmů Cowboys (po Manchesteru United druhá nejvýznamější sportovní značka prej) Mavricks a nedávný finalisty MLB Rangers.

I pád na držku je pohyb dopředu...

199

Re: Jaromír Jágr

Tak stačí se juknout na náladu tady...v USA to sice bude lepší, ale i tak.

200

Re: Jaromír Jágr

Hmm súhlasím, nálada tu moc nie je a asi ani v nič extra to nebude ani v Dallase...Ale i tak ja neviem mal by to JN s JJ risknúť a nevymieňať ho. Keď ho vymení na koho sa vlastne budú chodiť pozerať keď Stars hrajú velke kulove...

201

Re: Jaromír Jágr

Jágr chce zůstat. To už je jasné. A Stars na něj táhnou lidi. A vymění ho jen pokud za něj kápne opravdu hodně. Jinak ne, neb pro nás má velkou cenu.

202

Re: Jaromír Jágr

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

203

Re: Jaromír Jágr

204

Re: Jaromír Jágr

Ja nevim, nedelal bych to...

Re: Jaromír Jágr

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Jaromír Jágr

I pád na držku je pohyb dopředu...

207

Re: Jaromír Jágr

takže na play off sme sa už vykašlali ...

208

Re: Jaromír Jágr

Kurva si dělají ten Joe dělá prdel ne????Místo aby sehnal pořádné beky, hodí pryč Jágra...absolutně nechápu a nikdy nepochopím...a k tomu ještě Roye...kua prodejte všechy...a budem hrát v klidu o 13. flek....

Re: Jaromír Jágr

Tak letošek jsme odpískali a do budoucna můžeme opět jen doufat.Začínám se přiklánět k názoru,že JN je asi pěknej kokot.Nebo má dar vidět do budoucna a tam je tým pravidelně drtící zbytek ligy,ale mi co ten dar nemámetak mu to asi nezbaštíme.Hlavně nám dal najevo,že se nemusíme nervovat u zápasů,neb zisk jakéhokoli bodu bude z říše zázraků.....Přátelé dejme si frt'ana a hod'me se do klidu....

Re: Jaromír Jágr

nechápu proč ho ten jouda vyměnil ?! Sám Džegr o výměnu nežádal a byl rád, že je v Dallasu. Vždy jsem tu psal, že jsem fanda toho týmu, kde Jágr hraje, takže se opět budu s ním stěhovat. Avšak jsem si myslel, ikdyž sezona by byla bez play off, že bude ve Stars hrát dál. Je vidět, že o to však klub a hlavně JN nestál ! V první řadě by to chtělo změnit styl hry a místo nahazování si trochu přihrávat. Přátelé loučím se s vámi a putuji na východ a držím pěsti at se klubu Stars daří v budoucnu a po roce 1999 někdy zase vyhrají SC !