1

Topic: Ducks @ Stars 01.04.2013

Oba kluby hrají podruhé ve dvou dnech.

Tipuji výhru Kačerů 3:2 (Getzlaf, Palmieri, Souray - Jágr, Eriksson).

Re: Ducks @ Stars 01.04.2013

3:2 (Roy, Daley, Jágr)

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Ducks @ Stars 01.04.2013

masaker

Re: Ducks @ Stars 01.04.2013

4:2. Jágr, Benn, Eriksson, Robidas.

Re: Ducks @ Stars 01.04.2013

Tak to je pěkná nakládačka. Definitivní konec nadějí a JN může začít prodávat.

My, když jde do tuhého, tak se posereme, STL, DRW či SJ začnou vyhrávat, byť dosud měli stejné výsledky jako my.

Re: Ducks @ Stars 01.04.2013

Casey, alespoň pochopíš, co jsem myslel při komentářích ve včerejším zápase. S Ducks jsme hráli dobře, ale nedávali šance...Benn, klasika Eriksson a další. A hovno z toho, zatímco s LA jsme hráli hrozně, ale málem bodovali...

Re: Ducks @ Stars 01.04.2013

Steinere ja chápem dávno čo myslíš a viem načo narážaš, že nemusí byť hra dôležité sú výsledky a s tým súhlasím. Ale u nás nie sú ani tie výsledky. Kedysi keď sme valcovali jeden tým za druhým sme tiež nehrali pohľadný hokej a boli sme vyhlásení betonári...ale bohužiaľ to už bolo dávno...

Re: Ducks @ Stars 01.04.2013

čo bolo, to bolo....terazky sme v riadnej riti....

Re: Ducks @ Stars 01.04.2013

To , že v nejdůležitějších zápasech prohráváme už několik let dokazuje jenom to , jak jsem marní.

Re: Ducks @ Stars 01.04.2013

No tak co k tomu dodat. Já bych opravdu ty domácí zápasy normálně zrušil big_smile To už není možný tohleto big_smile Už ani ten gól nedají. Potřebujeme vyhrát a pak dostaneme takovej klepec takže bye bye Play off a JJ ať už se radši připravuje na Play off a lujíček se aspoň zase rozjede v tom žlutém dresu big_smile

Kari je nejlepšííí!!!

11

Re: Ducks @ Stars 01.04.2013

tak vono se to těžko úspěšně zakončuje, když fenomenální Fasth rozpohybuje svoje chapadla big_smile

Re: Ducks @ Stars 01.04.2013

No jo já vlastně zapomněl, že ten je taky od těch žluťásků big_smile

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Ducks @ Stars 01.04.2013

Tak nějak opět na hovínko...

Re: Ducks @ Stars 01.04.2013

No potěž a to jsem se chtěl původně dívat, ještě že jsem se na to vybodnul....

Re: Ducks @ Stars 01.04.2013

Kluci, vím, že to není snadné období, a je to značně frustrující, ale s ohledem na vše na tom nejsme zase tak špatně. Pokud je na tom Calgary, Buffalo, Nashville, Phoenix a další týmů hůř než my, tak to o něčem vypovídá. Většinou jde o týmy s vyšším rozpočtem a lepší výchozí pozicí.

Na ten hovno kádr a hovno kouče nejsou ty body až tak špatné.