Re: Brenden Morrow

Morrow není Modano a nikdy se mu herně nemohl přiblížit. Plno let nás ale táhl a dával nám vše. V PO to bylo zvíře. Bohužel PO už pár let nehrajeme.

Morow šel za poslední roky hodně dolů. Plno zranění, plno zbytečných trestů, to nás asi loni stálo PO. Souhlasím snad jen s tou tězí, že se od něj čekalo víc. Potřebuje změnu, tu by ostatně potřebovalo víc lidí v našem kádru. Takový Daley by u Pens hodně ožil...na východě by sbíral bod za bodem a my bychom si marně lámali hlavu nad tím, jak je možné, že u nás udělá maximálně 25 bodů a jinde i 35.

Ono je to Mikeszi těžké, když ho zápas co zápas vidíš, jak se trápí...2008 až 2011, to bylo ono, ale poslední dobou bída. Je fakt, že od ráče za 4 mega a kapitána čekáš víc. Když šlo do tuhého, poslední roky, on nedokázal nic udělat. Jen se nechat blbě vylučovat.

Re: Brenden Morrow

Today, he can be that “Farmboy from Saskatchewan,” as he liked to jokingly call himself. Today, he can smile a little.

And anyone who has appreciated what Morrow has done for this team can smile a little too.

S tím se nedá než souhlasit.

18

Re: Brenden Morrow

Budete někdo psat o tom trejdu nebo si to mám vzít?

Re: Brenden Morrow

Já raději ne.

Re: Brenden Morrow

Morrowa chtělo víc týmů. 2-3 týdny se jednalo. Posledních 36 hodin intenzivně.

Re: Brenden Morrow

Re: Brenden Morrow

23

Re: Brenden Morrow

Re: Brenden Morrow

Nevím, necítím se na to. Ribeira bych klidně napsal, BM ne.

Re: Brenden Morrow

Re: Brenden Morrow

Re: Brenden Morrow

To je těžké vyjádřit. Já jsem rád, že je pryč, ale mám k němu velký respekt. Jak říkám, fandil jsem mu od té doby, co jsme ho draftovali, měl jsem k němu specifický vztah.

Re: Brenden Morrow

Re: Brenden Morrow

Re: Brenden Morrow

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero