1 (edited by steiner 24.1.2012 18:00:24)

Topic: Posily 2012

Re: Posily 2012

Někoho kdo umí dávat góly big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Posily 2012

Letošní UFA beci stojí za prd hmm

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Posily 2012

Steiner to vybral celkem dobře, tak třeba ještě Willieho Mitchella a Jeffa Woywitku nebo Filipa Kubu smile.

Líbí se mi, že Steiner toto téma založil 24. 1., i když kdyby to napsal 24. 12. s tou stejnou větou "Tak koho byste si přáli?", tak to by opravdu nemělo chybu wink.

A nemáte někdo odkaz, kde by byl seznam UFO beků? big_smile lol

Re: Posily 2012

Pepo ty máš zase náladu na žerty... wink

Já myslím že Mitchell bude hodně drahej a už jsme ho tu tady měli.

Re: Posily 2012

Jo, to máš Radku pravdu smile. Tohle mi opravdu nedalo, taková krásná nabídka na vtipnou smeč smile. To je v poslední době samé UFA, RFA, TDL, ASG, JN, NTC, ELC, imho, M, BTW... big_smile Jako když píšete sms a chce ji mít co nejkratší, abyste za ni co nejméně zaplatili lol. Jdu hledat seznam těch UFO beků, až najdu, hodím ho sem, snad mi budou nápomocni agenti FBI Mulder a Scullyová, mám s nimi dnes setkání ve 22.15 wink.

7 (edited by kisin 24.1.2012 21:02:25)

Re: Posily 2012

Mitchell už bude o poznání levnější. Je často zraněný a už není tak dobrý jako kdysi. Kuba akorát těží ze spolupráce s Karlssonem. Už před pár lety byl pěkně mimo.  A bude mu 36... Woywitka byl vždycky o ničem.

Nejlepší UFA bek mimo Sutera bude asi Gleason. Boychuk, Garrison i Stuart zřejmě podepíšou smlouvu se současným teamem.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Posily 2012

Re: Posily 2012

Vždyt Gleasonovi bude teprve 29 smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

10 (edited by steiner 24.1.2012 22:53:15)

Re: Posily 2012

Aha, já myslel, že 34, tak potom ho beru. smile Super, další možný bek.

Za kolik může podepsat Garrison?

Re: Posily 2012

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Posily 2012

Tak to kdybych mu nabídl 3 mega ročně a 3 roky, tak by byl náš? Super!

Re: Posily 2012

Re: Posily 2012

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

15 (edited by steiner 25.1.2012 21:56:42)

Re: Posily 2012

Jak řekl Razor, ten má pořádnou bazuku...jak se říká bazooka shot from the point. smile

Asi by to bylo trošku moc, ale abys ho získal, musíš mu dát víc než Florida. Nepředpokládám, že by výměnou za něj chtěli Pardyho, co? big_smile