16 (edited by kisin 23.1.2012 22:09:06)

Re: Alex Goligoski

To by byl steal jak prase. Už ted patří mezi užší špičku ligy, příští rok bude imho top3-5 centr ligy...

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Alex Goligoski

Tak on je RFA, mohl by nám dát tu RFA slevu. I když většinou jde o kratší smlouvy. U něj to bude tak, že to bude růst...

Re: Alex Goligoski

No, Gogo tu RFA slevu evidentně nedal big_smile tongue .. Benn si ty prachy zaslouží víc.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Alex Goligoski

Goligoski by po sezóně byl RFA, ale měl by arbitrážní práva a v 27 letech by se mohl stát UFA. V tom je rozdíl mezi Goligoskim a Bennem. Ten je momentálně na ELC.

Re: Alex Goligoski

Goligoski toho zas nemá o moc víc odehráno jak Benn. Podstata zůstává stejná. Pochybuji, že by Goligoski využil arbitráže hned při první možné příležitosti. Smlouva dobrá, ale i dle reakcí na netu drtivá většina lidí očekávala menší sumu. Už toho nechme, pokecali jsme si kvalitně big_smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Alex Goligoski

Peněz je to dost,ale já věřim,že dokáže,že si je zaslouží.Každopádně své má jisté,takže může hrát,jak bůh.

Re: Alex Goligoski

Tak taky bych šel třeba o 0,5 mega níže, ale u řady smluv u hráčů Stars jsme nadávali a nakonec si peníze zasloužili. Viz Robidas, třeba.

Jak jsem psal, Goligoski má před sebou nejlepší roky. A pokud by hrál vedle TOP beka, rozuměj Weber, tak ty jeho čísla budou úplně někde jinde.

Re: Alex Goligoski

Hm,takže příde TOP bek myslíš?

24 (edited by steiner 24.1.2012 17:46:08)

Re: Alex Goligoski

Myslím, že to bude priorita. Věřím tomu. Hlavně, pokud by odešel Grossman.

25 (edited by steiner 24.1.2012 17:35:41)

Re: Alex Goligoski

Součástí smlouvy je prý i limitovaná NTC.

Limited NTC (2013-14 through 2015-16).

Re: Alex Goligoski

No mňa týmto podpisom veľmi potešili,.. aj cena je celkom dobrá. Už nech sa rozstriela a bude dobre. Ale hlavne pre budúcnosť je to podľa mňa supr.

27

Re: Alex Goligoski

Re: Alex Goligoski

29

Re: Alex Goligoski

Já jsem pro výměnu Goligoskiho. To co předvádí je děs a hrůza.

Re: Alex Goligoski

Já jsem pro to si ho nechat. Vyměnit jen pokud získáme nějaké velké eso do obrany.