1

Topic: Stars @ Coyotes 10.3. 13

Poslední zápas s Kojotama. Potřebujeme každej bod jako sůl, ale Phoenix naposledy rupnul se St. Louis, tak nás už sméknó.

Pukneme 4:2. Góly - Eriksson, Roy

Re: Stars @ Coyotes 10.3. 13

Chybí jim Vrbata, což je pro nás dobře.

2:3. Whitney, Daley, Goligoski.

Re: Stars @ Coyotes 10.3. 13

3-3 (Jagr, Morrow, Roy)

4

Re: Stars @ Coyotes 10.3. 13

2:1 pro Dallas (Garbutt, Daley - Moss).

Re: Stars @ Coyotes 10.3. 13

jak chybí Vrba, tak to vidím růžově: 1:3 (Roussel, Cole a Eriksson)

Re: Stars @ Coyotes 10.3. 13

Re: Stars @ Coyotes 10.3. 13

Re: Stars @ Coyotes 10.3. 13

Jedna povedená akce a Kojoti vedou. Jinak myslím úplně vyrovnaný utkání, hrajeme celkem dobře. Hodně se mě líbí čtvrtá lajna, má parádní pohyb.

Re: Stars @ Coyotes 10.3. 13

Aj.Neměli jsme vyhrát????

10 (edited by steiner 10.3.2013 09:16:20)

Re: Stars @ Coyotes 10.3. 13

Tohle je zatraceně škoda. Tento zápas jsme měli vyhrát a bylo bychom někde jinde, takto jsme zase ztraceni v průměru kolem osmého místa. Škoda. Asi o to víc je vidět, že potřebujeme TOP beka. Třeba se JN probere.Takového lze jen těžko sehnat, nicéně nám by stačil i dobře vybraný 3. až 4. bek.

Re: Stars @ Coyotes 10.3. 13

A na Hanzala mám pěknou pifku. Uvidíme, jestli Benn bude schopný hrát, aby neměl otřes mozku.

Doufám, že dostane flastr, neb to byl jasně zákrok na hlavu a ze strany. Osobně bych dal 5 zápasů. Neviděli jste někdo zápas? Jaká byla reakce našich hráčů, šel pak někdo po tom zákroku do Hanzala anebo pak v průběhu zápasu? Tohle si ten spratek nesmí dovolovat.

Re: Stars @ Coyotes 10.3. 13

no koukám že jedinej kdo má mušku je Jágr, jinak neschopnost střelby...

Re: Stars @ Coyotes 10.3. 13

Dneska sem viděl jen "Game in 6 minutes" a myslím, že to bylo dost unlucky, 2x tyč, hodně promrhanejch Powerplay a někdy ani Smith nevěděl, jak to vytáh.. škoda sad

Re: Stars @ Coyotes 10.3. 13

No, právě, o to víc to mrzí. Už dlouho čekám, kdy se konečně prosadí nějakej bek. Dillon dal 3, ale Daley a Larsen 1, a Robidas, Goligoski a ostatní ani jednu.

15

Re: Stars @ Coyotes 10.3. 13

Já koukal na první třetinu a pak jsem si šel lehnout. Chtělo se mě hrozně spat, nemohl sem to vydržet... hmm

Steinere ty jsi mě tady péroval, že se v tejdnu nedívám a ty se nedíváš ani o víkendu? Btw. jak jsi přišel na toho Whitneyho že dá góla?

Je to stejná situace jako naposledy doma s Edmontonem, tam by nás ta výhra taky posunula jinam a pukli sme. Třeba to všechno špatný ale bude k něčemu dobrý a GG rozdělí (bude muset rozdělit) Benna a Jágra...