1

Topic: Brenden Morrow

Brenden Morrow se díky trefě do sítě Los Angeles posunul v historických tabulkách střelců Dallasu na druhé místo. Během třináctileté kariéry v NHL odehrál kanadský útočník za Stars 829 utkání, ve kterých vstřelil 243 gólů. Totéž se povedlo i Jeremu Lehtinenovi (875 zápasů), ale ve prospěch Morrowa hovoří menší počet odehraných utkání. Na dostižení vedoucího Modana chybí Morrowovi 191 přesných zásahů.

Re: Brenden Morrow

Tak to může být Mike v klidu big_smile

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Brenden Morrow

Škoda.Dokážete si představit toho démona,kdyby to měl stáhnout?

4 (edited by steiner 8.3.2013 19:59:58)

Re: Brenden Morrow

BTW, když bych dorovnal icetime Morrowa a Jágra a jeho čas na PP, tak na tom Morrow nebude zase o tolik hůř než Jágr. 23 vs. 31 minut na 1 bod. Eakin 21, Roussel 14, Roy 23, Whitney 24, Benn téměř 23.

Re: Brenden Morrow

Morrow je těžký profík, jak zvládá celou letoší sezónu. Doufám, že do týmu přivedeme někoho s podobnými kvalitami.

Jinak má natažené tříslo. Proto ten Fraser.

Re: Brenden Morrow

Snad bude hvězda utkání...

7

Re: Brenden Morrow

8 (edited by steiner 9.3.2013 20:49:48)

Re: Brenden Morrow

Já myslím, že je jednoznačné, že pokud ho JN nebude chtít, tak ho vymění. Cena je otazníkem, naprosto netipovatelná.

Pokud by měl zůstat, s čímž bych já problém neměl, tak je otázka za kolik. Kývl by na 2 miliony? 2,5?

Re: Brenden Morrow

Re: Brenden Morrow

Rest In Pitts smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

11 (edited by steiner 25.3.2013 12:18:29)

Re: Brenden Morrow

Re: Brenden Morrow

Bude ho škoda po tých rokoch v Dallase.  V Pittsburghu by mohol hrať s Nealom, tam sa isto prebere big_smile

Re: Brenden Morrow

smile Heika je génius.
A mě by nyní zajímalo jediné: taky (jako někteří) bych ho přestal mít rád, kdybych s váma strávil těch několik let úpadku?

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Brenden Morrow

to není o tom, že jsme ho přestali mít rádi....za mě to byl kořen, od kterýho jsem chtěl asi víc, než co mohl dát. Jestli si to dobře vybavuju, měl nálepku ne snad přímo "nového" Modana (když to hodně přeženu), ale hráče, který nás měl táhnout za novými úspěchy, což se nestalo. No a to je pak samozřejmě takový hráč vystaven tvrdší kritice a víc se o něm mluví. Co by se u jiného přešlo, to on dostával vyžrat (rozuměj, poslední roky byl první mezi těmi, které jsme chtěli vyměnit).

Re: Brenden Morrow

Myslím, že zlom nastal po tom úrazu kolena. Navíc ten návrat nebyl takovej, jak jsme si malovali. A časem si ho začali s Ribsem ostatní víc hlídat. Nejen že byl tvrďák, ale taky dokázal napráskat 33 gólů za sezonu, což není málo. Hodně štěstí na další štaci.