181

Re: Zajímavosti

já myslím, že Antoán má dobrou motivaci mj. i kvůli zemi, ze které pochází – aspoň já žádného vrcholového hokejistu z Francie neznám. Dokážu si představit, že on je jediný člověk, kvůli kterému se ve francouzském tisku zrovna píše o hokeji. smile Možná něco na ten způsob, jako vztah ČR-NBA v dobách, kdy za mořem ještě hrával Jiří Welsch. I když to asi vzhledem k tomu, že tam ten chlapík žádných fantastických výsledků nedosáhl, není dobrý příklad. big_smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

182

Re: Zajímavosti

Jen pro zajímavost uvádím. My jsme táhli sérii zápasů, kdy jsme dali 3 a více branek. Natáhli jsme tu sérii na 11 zápasů. Konec v zápasu s Edmontonem. Tím jsme vyrovnali náš klubový rekord. Rekord NHL drží Flames. V sezóně 1987/1988 udělai 23, 24 a 35 zápasů v řadě, kdy dali víc než 3 branky. Jinými slovy v jedné sezóně nedali 3 branky jen 3x, když projeli zápas s Pens 5:2, 9:0 s Winnipegem a 5:1 s LA. Více než 7 branek vstřelil 18x a více než 10 branek 3x.

183

Re: Zajímavosti

The harder the battle, the sweeter the victory.

184

Re: Zajímavosti

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

185

Re: Zajímavosti

Vždyt Montreal tvoří hráči jen z Francie, z dobrých 80% big_smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

186

Re: Zajímavosti

Ale nejsou z Francie, jsou narození v Kanadě...

Re: Zajímavosti

Steiner: Vzhledem k tomu, že má kisin na konci smajla, tak se jedná o ironii smile

Mikesz: Od kdy máš v podpisu tu druhou větu? big_smile

188

Re: Zajímavosti

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

189

Re: Zajímavosti

Re: Zajímavosti

Mikesz: Jo táák, děkuju za osvěžení big_smile

191 (edited by steiner 8.3.2013 08:39:13)

Re: Zajímavosti

Kluci, při vší úctě, Eakin nám dává víc jak Ribeiro i co se bodů týče. Ribs obvykle 20 zápasů bez branky. Eakin je 4+11 ve 23 zápasech při 14 minutách ledu, to je lepší průměr než Ribs. A k tomu byla ještě druhá volba v draftu a 4 ušetřené mega. Lépe bruslí a  lépe brání a ještě je o fous lepší na buly.

192

Re: Zajímavosti

je furt mladej, jakej odhaduješ progres?

193

Re: Zajímavosti

Cody Eakin, Reilly Smith, Matt Fraser, Alex Chiasson, Matej Stránský, Brett Ritchie. Pridajte k nim Benna a Erikssona. Ak bude ich progres pokračovať o útok máme na pár rokov postarané.

The harder the battle, the sweeter the victory.

194

Re: Zajímavosti

Re: Zajímavosti

Kluci, tak jsem tak zase trošku přemýšlel. Naši centři stojí na buly za prd. Od toho se mnohé odvíjí. Benn je na centru ztracen. Vyplývá mi z toho potřeba nákupu centra. Vycházím z toho, že Roy zůstane. Několik slušných centrů, i vzhledem k padajícímu stropu příští rok, by mohlo být k mání. Otázka je, jaká by byla cena a jestli máme my co nabídnout.

Napadla mě tato jména: Bozak, Richards, Stastny, O'Reilly, Krejčí, (Peverley).
Vesměs jde o centry dobré na buly. Taky je jasné, že někdo z naší TOP 6 by musel vypadnout. Tedy jít do třetí linky, nebo odejít jako protihodnota. Otázka je kdo? Cole? Whitney? Jágr?

Otázka je, jestli JN bude vidět tohle jako prioritu, když máme tolik TOP 6 útočníků. Pomalý už je tam jen Jágr. Dále je v kádru pomalý Morrow, ale to není TOP 6, byť tam hrál dlouho.

Pak je tu otázka beků. Robidas je základ, pokud by odešel, zůstane tam sakra díra. Pokud nedojde nějaký komplexní bek, nechal bych si ho. Dillon je zvíře, to je jistota. Otázka je, co Daley. Je to solidní, spolehlivý bek, ale přece jenom se od něj asi čekalo mnohem víc. Jeho ofenzivní minulost a výborné bruslení ho předurčují k jiným číslům, než které má. Letos je pro mě asi největším zklamáním mezi beky on. Lepší čísla než on má o Jordie Benn, do kterého se tu kde kdo strefuje. O finančním srovnání pomlčím. Ale je fakt, že Daley hraje spolehlivě PK. Rome je solidní defenzák. Larsen letos zatím zklamává ve hře dopředu, ale to se stává u těchto hráčů. Hraje druhou sezónu. Goligoski na tu bídu vede bodování beků. Rozhodně má potenciál k velkému zlepšení.