Re: Návrhy na vylepšení

Jo takhle, tak to jo ..jinak nemáme, můžu přidat smile

Re: Návrhy na vylepšení

Hoši, hlavně žádný blbiny typu TEAM. Jsme český web, tak pišme česky. A TEAM rozhodně není vedení.

A nedělejme si iluze, že někdo bude dělat platy hráčů či podobné věci. Zkušenosti hovoří jasně. Většina lidí na to sere, občas se sice proberou a něco udělají, ale nelze s nimi počítat pořád, což je důležité. A mít web, který je plný zastaralých údajů, je na ostudu. Dělal bych tedy jen to, co má smysl, případně na platy hráčů se dá odesílat na jiné stránky.

18

Re: Návrhy na vylepšení

Re: Návrhy na vylepšení

ad 1) jasně, už o tom byla řeč, zkusím to nastavit a dám tam stránkování, aby šlo přepínat i na další stránky

ad 2) to taky zkusím, ale nejsem si jistej, jestli to půjde, protože je to widget, ale pokusím se

20

Re: Návrhy na vylepšení

Kenji a ty jako dovedeš importovat články do novýho systému a zachovat tu adresu? Nebo bude adresa článku nová?

Jak by to šlo udělat s vizitkami hráčů? teď je třeba stará vizitka mika modana na adrese dallas-stars.cz/mike-modano.php
Nešlo by to udělat tak nějak aby byla vizitka a nemuseli sme se o ni nějak extra starat?

Re: Návrhy na vylepšení

Nedovedu, to nejde, pokud by se převedly, tak by byly na novém odkazu, což by nevadilo, protože vyhledávače nehledají podle odkazu, ale podle obsahu, takže by se teoreticky nic nezměnilo.
S vitizkami hráčů by to bylo stejný, prostě by se vytvořila nová stránka ve wordpressu a převedlo by se všechno ze staré, jestli myslíš tím "nemuseli jsme se o ni něják extra starat" to, že by se ty data aktualizovaly samy, jde to, ale je to složitější proces, dokážu vytáhnout data z officiálního webu třeba a udělat, aby se tady zobrazovaly, jak chceme my..

22

Re: Návrhy na vylepšení

Už pár dní nad tím uvažuju, chybí mě rubrika "Názory" nebo něco takového. Něco jako byl weblog, kde jsem mohl vyblít nějakou úvahu, poznámku, názor a tak.

Re: Návrhy na vylepšení

jo, to je pravda. Palec hóre pro zavedení takové škatulky.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Návrhy na vylepšení

Tak to se dá dát normálně na stránky, bez škatulky, ne?

Beztak to nikdo pravidelně nepsal. Tys tam dal kdysi jeden či dva články a já pak pár a pak už nikdo. Za pár let je to bída.

25

Re: Návrhy na vylepšení

Re: Návrhy na vylepšení

nejdou tady blbě hodiny?.......jako že napřed.....vo hoďku??? big_smile

27

Re: Návrhy na vylepšení

Zdar všem, ležím už druhej den v posteli a u Stars se toho tolik děje. Nevrhnete se na to někdo?

Chybí:

Výměna Jágra
Výměna Roye
Výměna Vincoura
Zápas proti Ducks 0:4

28

Re: Návrhy na vylepšení

Re: Návrhy na vylepšení

Neměli bychom změnit to logo u adresy, aby bylo aktuální?

Re: Návrhy na vylepšení

Sorry steinere tohle já nezměním... To až kenjimu skončí Chicago boom tak možná potom to změní...

Kari je nejlepšííí!!!