46

Re: Pokec

47 (edited by Mikesz 22.1.2013 11:31:27)

Re: Pokec

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Pokec

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Pokec

Hodně neaktualizovaný stránky o Stars big_smile

50

Re: Pokec

Re: Pokec

díky za info.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

52

Re: Pokec

53

Re: Pokec

V Kanadě a Americe začal letní čas, takže do doby než u nás také přejdeme na letní čas, tak budou zápasy o tu hodinu dříve.

54

Re: Pokec

Tak jsem se díval na svou sbírku plakátů. Nejvíc jich mám z Pro Hockeye, další ze Sport Magazínů a ty fotbalové především z Pro Footballu, něco málo z Hattricků. Ale teď si už žádný časopis nekupuju pravidelně.

Nejvíc mám na plakátě Jaromíra Jágra, napočítal jsem celkem 14x, z toho 7 za Rangers, 2 za Philadelphii, 2 za Kladno, 2 za český nároďák a 1x Jágra s Lemiuxem. V dresu Dallasu zatím nemám, v Pro Hockeyi zatím nebyl. A taky mám třikrát Dominika Haška.
Další plakáty: Sidney Crosby 9x, Jevgenij Malkin 5x, Jarome Iginla 5x, Alex Ovečkin 4x, Miikka Kiprusoff 2x.
Dallas: Mike Modano 3x (jednou je tam s ním i Jeremy Roenick), Jussi Jokinen (když ještě hrál za Dallas), Jere Lehtinen a Loui Eriksson. Jo a taky tam mám Kariho Lehtonena v dresu Atlanty.
Jinak mám taky dost plakátů s Detroiťákama.

55

Re: Pokec

Kisine, tak co s tebou? Patříš do prvních dvou lajn (pro vysvětlení: z hlediska příspěvků). Chceš hrát za Dallas a nebo mám zavolat Yzermanovi a zkusit tě vytrejdovat tam? big_smile

56

Re: Pokec

Kisin byl vytrejdován z Dallasu do Tampy Bay za Coryho Conachera. big_smile Zdraví GM Jose. wink

57

Re: Pokec

To jste teda prodělali big_smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

58

Re: Pokec

Si věříš big_smile. Máme dosti hodně produktivního útočníka Steinera a také powerforwarda STARA, tak jsme si to mohli dovolit. Navíc posíláme hráče tam, kam chce, podle jeho přání (pokud je to přiměřeně reálné), s tím, že nám to zvedne karmu a v zukunftu se nám to v dobrém vrátí. smile

59

Re: Pokec

Hrajete někdo "Fantasy fotbal" na sport.cz? V tomto probíhajícím kole se mi podařilo dát dohromady solidní sestavu v závislosti na rozpočet, řekl bych.
Hruška - Limberský, Procházka, Kysela, Kysela - Kisel, Kukec, Piták, Kopic - Bakoš, Pospěch.

Re: Pokec

Já hraju PPM managera (hokej) a v pátek jsme vyhrál finálovej souboj III. 15 ligy a postoupil jsme do II. 4 big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...