Topic: Alex Goligoski

Re: Alex Goligoski

Mě se to zdá moc smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Alex Goligoski

Čekal jsem cap hit někde na úrovni Beauchemina. Ale budiž...

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Alex Goligoski

Mě se to zdá taky hodně, ale tak jako uvidíme no.

5 (edited by steiner 23.1.2012 20:36:00)

Re: Alex Goligoski

Tak Goligoski je sice letos bodově trošku off, ale má před sebou nejlepší roky kariéry. Potenciál má slušný, větší než Francois. Já jsem spíš čekal delší smlouvu, třeba 6 let za ty peníze. Navíc má dobré zdraví, narozdíl od Beauuchemina.

Re: Alex Goligoski

Goligoski měl potenciál i u Pens, přesto u nich nebyl nikdy víc jak 5.obránce. V této fázi kariéry je Beauchemin mnohem lepší. Mně přijde Goligoski až moc one dimensional, soft, přičemž v ofenzívě žádný démon taky není. Solidní 2nd pairing guy, ale 4.6 M...? Délka fajn, ale měl dostat sumu někde okolo 3.5-4 M. Pokud se bude ovšem zlepšovat, pak to bude ok.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Alex Goligoski

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Alex Goligoski

Tak on je soft, ale to byl i Zubov.

Loni AG ukázal, kam až bodově může. 15 bodů v 23 zápasech. Dopředu se letos trápí, přijde mi, že se drží oproti loňsku víc vzadu. Gogo potřebuje stabilního partnera, jistou smlouvu už má. Osobně mám pocit, že se lepší a lepší, jak sezóna pokračuje. Do druhé obranné dvojice bude super.

Teď je na řadě Grossman.

Re: Alex Goligoski

Ale Zubov dělával o cca 20+ bodů za sezonu víc... big_smile .. Je fajn, že máte většinu klíčových hráčů pod smlouvou. V létě přivést 3 posily a pár doplnků a budete v pohodě. Jak to vypadá s Burishem a Dvořákem?

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

10 (edited by steiner 23.1.2012 21:19:53)

Re: Alex Goligoski

Tak Gogo měl u nás loňskou sezónu super. Bodově. Srovnatelnou se Zubovem. Letos je to slabší.

Dobrých beků bude na trhu málo, jejich cena je vysoká. A beci si ty smlouvy zaslouží, zpravidla.

Ješt zbývá Benn. To je momentálně číslo 1. Grossman pak. Burish dostane novou smlovu, to je jasné. Dvořák asi taky, pokud nebude mít otřes mozku.

Re: Alex Goligoski

Myslíte že Benn dostane něco podobnýho jako Ribeiro? Tzn. 25 mega na 5 let?

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Alex Goligoski

Takže jeho smlouva je obrazem jeho lonských 20 povedených zápasů? To snad ne... Takové krátké období nic neznamená. Naznažilo jeho možnosti, ty ovšem letos v dlouhodobějším období nepotvrdil. Podle mě má ještě hodně co dokazovat.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

13 (edited by kisin 23.1.2012 21:26:07)

Re: Alex Goligoski

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

14

Re: Alex Goligoski

Já mám obavu, že to bude víc jak 6...

Re: Alex Goligoski

Bude záležet na délce smlouvy, ty peníze se odvíjí od ní. Pokud to bude smlouva kratší, třeba 2 roky, potom to bude do 5 mega, pokud bude delší, potom může být i vyšší. Tipuji tak 5 let a 27,5 mega.