Re: Spekulace

Furt o tom přemýšlím...větší smysl by měla výměna Morrow, Glennie za Nashe. Neb křídlo nám přebývá. Ale za tu ceny by do toho asi CBJ nešli.

Re: Spekulace

Tak ještě přihodíme Esposita smile Máte někdo mail na Nieuwendyka?

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Spekulace

Nemyslím, že by se Ribs do Columbusu hodil. Na centrech mají Cartera, Johansena, Vermetteho a Brassarda.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

19 (edited by steiner 14.1.2012 20:08:35)

Re: Spekulace

No právě, oni by se při výměně museli centra zbavit, neb jich mají plnou prdel. Jak jsem psal, jedině s Brassardem či Vermettem, kterého jsme kdysi taky chtěli...

Ono, kam by se Ribs hodil? smile

Re: Spekulace

Na Floridu big_smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Spekulace

Tak to by byl váš konec. wink

Re: Spekulace

Jak píše Stejner Nash by se hodil,ale radši bych někoho mladšího,kdo bude ten top...do budoucna.

Re: Spekulace

Nash má 27 let. Tedy ty nejlepší roky. Má před sebou parádních 5 let. A pak řadu dalších dobrých roků. Mladých máme v týmu hodně, řekl bych.

Re: Spekulace

Omlouvám se,měl jsem za to ,že je starší.....

Re: Spekulace

Jo ten nash by nebyl vůbec špatná volba. V columbusu je ho škoda...  No já bych se rád zbavil už aji docela morrowa. Už mi tam příjde jen navíc. Hej a co takhle něco z Anaheimu prej se tam chystají na výprodej big_smile big_smile

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Spekulace

Z Anaheimu by som bral Getzlafa ale toho nám asi nedajú.  big_smile

The harder the battle, the sweeter the victory.

Re: Spekulace

..já Ryana smile

Re: Spekulace

O tom se mluví delší dobu a pochybuji, že to bude tak vrlké, jak se píše. Maximálně vymění Ryana do Toronta nebo tak. Pochybuji, že by odešel Perry či Getzlaf. A mezi námi, taky se nemusí stát nic. Ducks byli postrašeni a od té doby jedou. A mám pocit, že tradičně silnou druhou půlkou udělají PO a nás nechají za sebou.

Re: Spekulace

Pánové Perryho bych moc rád,ale to by nás moc stálo...

Re: Spekulace