Re: 24.1.2013 - Chicago @ Dallas

Jaaj tady nemá fakt nikdo smysl pro humor.... sem to s tím karim nemyslel vážně big_smile .. Ale tady asi musím bejt furt vážnej. Tak teda C bych dal buď lujíčkovy nebo klidně už aji teď Bennovy.

Kari je nejlepšííí!!!

32

Re: 24.1.2013 - Chicago @ Dallas

Hehe. Už po shlédnutí zápasu mi bylo jasné co ho tady čeká big_smile. No škoda, byl/je to můj oblíbenec celkem a úplně bych ho nezatracoval, ale podle mě, by měl zkusit štěstí jinde, třeba ho to probere.
Jinak zápas slabota a tolik trestů co už máme.... S takovou těch bodů na PO nenasbíráme

Re: 24.1.2013 - Chicago @ Dallas

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: 24.1.2013 - Chicago @ Dallas

Luongo bol kapitánom wink

35 (edited by Mikesz 25.1.2013 20:51:45)

Re: 24.1.2013 - Chicago @ Dallas

právě... ale z mně neznámých důvodů už není... hmm, neví někdo? Rád se přiučím. smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: 24.1.2013 - Chicago @ Dallas

Benn je na C moc mladej a neunesl by to. Nemá na to úplně povahu. S BM se ještě čeká co a jak.

A Fiddlerova linka loni makala a vytvářela si hodně šancí, ale díky tomu, že Dvořák byl dřevo, tak těch branek moc neměli. Ale Nystrom, ten z toho těžil.

Můj tip na kapitána, pokud by se to řešilo letos, tak by to byl Goligoski či Daley. Ale Goligoski je braný za velkého lídra uvnitř klubu,

37

Re: 24.1.2013 - Chicago @ Dallas

Re: 24.1.2013 - Chicago @ Dallas

dánke.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

39

Re: 24.1.2013 - Chicago @ Dallas

Bitte wink.

Re: 24.1.2013 - Chicago @ Dallas

noo Daley-iho si viem predstaviť ako kapitána... ale tak dúfam ,že sa BM zobudí a ešte niečo zahrá

Re: 24.1.2013 - Chicago @ Dallas

Tak s tim se nedá než souhlasit.