16

Re: 24.1.2013 - Chicago @ Dallas

Tak ta třetí třetina byla úplně děsná. Kompletně sme to vodchodili, jak kokoti. Su nasrané jak prase, protože to bylo úplně otřesný. Hokej bez chuti a bez zápachu.

Chicago hraje hovno, ale my hrajeme tři hovna!

17

Re: 24.1.2013 - Chicago @ Dallas

Tak a teď mě vyšel aji tip na výsledek. Kurvafix.

Re: 24.1.2013 - Chicago @ Dallas

Neviem načo vstávam skoro ráno , na toto... získať vedenie a vysrať sa na zápas... ,že veď ten Kari to tam pochytá...
Teraz sa máme asi spoliehať na Benna.

Re: 24.1.2013 - Chicago @ Dallas

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: 24.1.2013 - Chicago @ Dallas

tie vylúčenia neboli normálne,...

Re: 24.1.2013 - Chicago @ Dallas

Viděl jsem to rozhodující, a byla to blbost...a co jsem viděl zápasy, tak bych řekl, že sudí se zbláznili. Pískají otření hráčů o sebe.

Re: 24.1.2013 - Chicago @ Dallas

Dúfam, že Whitney Eakin a Ryder zostanú spolu. Benna by som prvý zápas dal medzi Morrow a Nystroma, ale mám taký pocit, žeby Brendenovi momentálne ani Malkin nepomohol. big_smile

The harder the battle, the sweeter the victory.

Re: 24.1.2013 - Chicago @ Dallas

Morrow?? Jako už na něj pomalu, ale jistě začínám bejt alergickej...

Kari je nejlepšííí!!!

Re: 24.1.2013 - Chicago @ Dallas

Morrow hvězda zápasu co sem koukal..

Re: 24.1.2013 - Chicago @ Dallas

Tak on nic neumí, nemá techniku, nahrávku, rychlost, nemá ani kvalitní střelu, vždycky těžil jenom z kvalitních centrů, kteří mu to servírovali před brankoviště, kde to doklepával....za mlada to všechno vynahrazoval bojovností, dneska už ,ale nemá co nabídnout....

Re: 24.1.2013 - Chicago @ Dallas

Ještě bych se soudy na něj počkal, jestli se nerozjede. Ale ten sešup dolů je evidentní, často má zdravotní problémy. Nyní je ale fit, a tak by se měl ukázat. Poslední šance, jinak se ho JN optá, jestli by nechtěl nabrat směr třeba Philda.

Re: 24.1.2013 - Chicago @ Dallas

co rozhodlo. Zbytečný fauly.. Jink zázračnej Kari !!! Jarinovi to teda mo nešlo. od začátku se mu puk odlepoval od hokejky (

Re: 24.1.2013 - Chicago @ Dallas

Tak že je BM už pár sezón marnej, to víme všichni. Proč to nevidí organizace a něco s tím neudělá? Navíc mě jako kapitán nebere a nebaví.

Re: 24.1.2013 - Chicago @ Dallas

Já bych to Céčko lupnul Karimu big_smile Ten si to teď zaslouží nejvíc big_smile

Kari je nejlepšííí!!!

30 (edited by meky 25.1.2013 18:09:46)

Re: 24.1.2013 - Chicago @ Dallas