Re: Jaromír Jágr

Škoda, že neplatí to přerozdělení divizí, hráli bychom dříve a byli bychom i častěji v TV.

92

Re: Jaromír Jágr

Pokud jsem něco nepřehlédl, tak ty dřívější zápasy jsou tam jen prakticky tři: v únoru s Calgary od 21.00 SEČ, v březnu se St. Louis také od 21.00 SEČ a v dubnu se San José od 22.00 SEČ. Plus na konci března s Los Angeles od půlnoci SEČ.

93

Re: Jaromír Jágr

Na nhl.cz můžeme hlasovat "Kolik bodů zaznamená Jaromír Jágr ve zkrácené sezóně NHL"?
1. udrží si průměr bod na zápas
2. udělá mezi 20-30 body
3. v náročné Pacifické divizi se mu bude bodovat těžko

Re: Jaromír Jágr

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Jaromír Jágr

Re: Jaromír Jágr

Re: Jaromír Jágr

GG o JJ :-)

I’ll tell you the most impressive part is with 30-some seconds left, as I was waiting for the line change, he tapped me on the shoulder and said, ‘Make sure we have two centers out there.’ He could have gone for a third (goal) with an empty net, but that wasn’t his mindset; his mindset was get the points.”

Re: Jaromír Jágr

Všiml jsem si toho. Neb tam namísto Jágra šel Fiddler. GG se od Jardy učí..to je škola.

Re: Jaromír Jágr

třeba jen kouč potřeboval ujištění, že to Jarouš nebude brát osobně, když mu takovou krásnou příležitost nedá – a dostal ho. smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Jaromír Jágr

Ta GG asi ještě neví, že Jarouš a bránění, že to nejde až tak k sobě.

Re: Jaromír Jágr

Re: Jaromír Jágr

Tak Luc určitě padne, ale otázka je jestli dokáže předskočit i Maria smile

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Jaromír Jágr

Kdyby Jágr nebyl vůl, mohl být úplně někde jinde a ne se teď přetahovat s Teemu.

Re: Jaromír Jágr

To je pravda a obranáře z něj už neudělá.

105

Re: Jaromír Jágr

Podle mě je to Jágrovi už dneska celkem jedno. Tohle honil když byl mladej. Viz konec špílu proti Phoenixu.