Topic: Fórum

Fórum běží na aktualizované verzi 1.4.2. Případné problémy s funkcí hlaste zde.

Re: Fórum

No, já zrovna dneska řeším to, že když jsem se jukl na forum z jednoho komplu, tak mi to hlásilo plno nepřečtených témat. Projel jsem všechny tak, aby žádné nezbylo. Když jsem jukl na jiném komplu, zase se mi ukázalo plno nepřečtených témat, přitom se jednalo o ty samé, které jsem projížděl hodinu před tím.

Re: Fórum

To sem taky řešil, ale asi je to udělané přes cookies nebo něco takového a v každém počítači a prohlížeči to bude znovu nepřečtené...

Re: Fórum

Kdybych chtěl tohle fórum "oblíknout" do Dallaských barev, udělat jiný pozadí, než bílé, místo těch modrých textů a lišt dát třeba zlatý nebo zelený, vadilo by to? ..jen bych to zkusil

Re: Fórum

No, akorát by to hlavní psaní, který tady je mělo být zase černý na bílým (světle šedým) pozadí, aby se to pěkně četlo.

Re: Fórum

Jasně, jestli jsi viděl ten včerejší světlej background webu, tak ten by tady mohl být..

Re: Fórum

tak ten background je ok, mě jde o ten podklad přímo pod písmem příspěvku.

Re: Fórum

jj však to by zůstalo stejné

Re: Fórum

ta beta verze fóra (okno přímo na stránkách) má klasickou nevýhodu takového druhu řešení – dva vertikální posuvníky na pravé straně okna.

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Fórum

Už jsem to oddělal, škol by to nastavit, ale tak asi by se to nechytlo smile