76

Re: Jaromír Jágr

Tak Jarda je hlavně na PP

Re: Jaromír Jágr

Já od něj vůbec nic nečekám, takže mě může jen překvapit wink

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Jaromír Jágr

Dallas jej určitě nebral jako playera, který bude lídr, ale spíš jako vůdce do kabiny a jako příklad pro mladé, jako minulou sezonu tak i letošní a možná i další může jen překvapit, ... myslím že hokej pořád umí a klidně řeknu, že i nyní je to náš nejlepší hráč v NHL, i ve zkrácené sezoně když bude zdravý, udělá odhadem 40bodů a tvrdím že bude do 30.místa celkově v bodování,

79

Re: Jaromír Jágr

Tak Stars mu nedali balík, aby dělal vůdce v kabině, to navíc Jarda ani neumí. Spíš bych to viděl tak, že mu dají dva mladý kluky, kteří to za něj trochu vodbruslí a Jarda je bude umět uvolnit. Navíc na malým kluzišti toho bruslení nebude toliko. Jágr bude muset být vidět a mít body, o tom jeho angažmá je a já si myslím že se mu to i povede.

Re: Jaromír Jágr

Jestli by to měl být náš nejlepší hráč, tak jsme v řiti. Benn musí být mnohem lepší. To samé Eriksson a další.

Re: Jaromír Jágr

Jj přesně tak. Prostě půjde jen o to, aby on nějak strhnul ty hráče hlavně k lepším výkonům.

Kari je nejlepšííí!!!

Re: Jaromír Jágr

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Jaromír Jágr

no, uvidíme:)), pokud se nezraní, tak to dá, věřím tomu

Re: Jaromír Jágr

85

Re: Jaromír Jágr

86 (edited by steiner 12.1.2013 10:08:38)

Re: Jaromír Jágr

Re: Jaromír Jágr

88

Re: Jaromír Jágr

Kdy naposledy se bylo tolik lidí kouknout na treninku?

Re: Jaromír Jágr

Mě ten Jágr v tom dallaským dresu nějak pořád nesedí big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Jaromír Jágr

no kam príde Jágr, tak sú na neho zvedavý... aj ja som.. veľmi sa teším na zápasy, aj na to ,že ich bude veľa v tv konečne..