16 (edited by steiner 7.7.2012 18:00:06)

Re: Radek Faksa

No, on má 18, a pokud si ho Stars nenechají v kádru, tak musí jít hrát ještě rok za Kitchener. Pokud udělá Stars, potom je to něco jiného. Pokud ne, nemůže hrát za Texas Stars.

17

Re: Radek Faksa

Ted už to sedí.. smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Radek Faksa

Ufff, tak Faksa zatím těžké zklamání, asi jsem očekával hodně, ale zatím dost zaostává za Hertlem, Jaškinem i Frkem.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

19 (edited by S.T.A.R.64 30.12.2012 18:40:55)

Re: Radek Faksa

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Radek Faksa

Já to teda moc nesleduji, viděl jsem asi 20 minut a líbil se mi Hertl a Frk. Jaškin, toho netřeba zmiňovat.

Re: Radek Faksa

Musil je otřesnej. Pamatuji si, že se loni v první půlce sezony říkalo, že by mohl být top10 pick. Vypadá to, že bude rád, když se dostane do AHL.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

22

Re: Radek Faksa

špatná volba, vyloženě vyhozenej draft...

Re: Radek Faksa

Já bych ho ještě neodepisoval smile v Kitcheneru se mu docela daří, možná mu dělalo problém širší kluziště smile

Re: Radek Faksa

Nedělal bych ukvapené závěry. Na to je ještě brzy, i když to tak klidně dopadnout může.

25

Re: Radek Faksa

26

Re: Radek Faksa

Re: Radek Faksa

Radku, z tebe je hotovej facebookofil a twitterofil... wink smile

28

Re: Radek Faksa

Jj, je.

Na Facebooku tam to všecko dycky vybliju, čte to spousta mladejch lidí, kteří by k nám jinak nepáchli.

Ale twitter je fakt dobrej, tam nejsou žádný sračky, jen informace. Čerstvý a přímo od zdroje.

29 (edited by kisin 27.12.2013 02:41:12)

Re: Radek Faksa

Viděl jsem první třetinu a nic moc. Ani nevím, jestli se potkal s pukem. Je to jeho třetí WJC, je starší a zkušenější jak většina hráčů na turnaji, takže se přirozeně očekává, že bude vyčnívat. Neděje se tak ani v OHL.

Malou cenou útěchy je fakt, že je to velký, silový hráč a těm to zpravidlo trvá déle, nicméně je jasné, že vývoj zatím nejde tak rychle, jak se očekávalo.

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Radek Faksa

Nedivil bych se, kdyby s tím Chiassonem byli někam posláni za beka.