Re: Jaromír Jágr

Re: Jaromír Jágr

Co to je? Vypadá to jak dres Islanders big_smile

''You have to pay your dues'' - Jon Cooper

Re: Jaromír Jágr

64 (edited by steiner 4.8.2012 09:48:36)

Re: Jaromír Jágr

Re: Jaromír Jágr

Ahoj, tak jsem asi jeden z prvních "příchozích s Jardou" rádoby fandů Dallasu, kterých se tu jako nové vlny fanoušků, obáváte. Ano, nepopírám, nejsem upřímný fanoušek Dallasu, nikdy jsem tomuto týmu nefandil, nefandil jsem nikdy s velkým zájmem žádnému klubu v NHL, spíše jsem sledoval se zájmem a zaujetím hru pouze jednoho hráče, Jaromíra Jágra, jehož hra se mi líbí už od dob, co se jako mladíček objevil v naší lize. Ale kdo ví, třeba mě v tomto společenství na foru vtáhnete i do atmosféry klubismu, mějte se, zatím....

Re: Jaromír Jágr

Re: Jaromír Jágr

Jo Jarouš...

68 (edited by steiner 31.8.2012 11:39:00)

Re: Jaromír Jágr

Re: Jaromír Jágr

pěkný, žlutý tkaničky nosí léta

Re: Jaromír Jágr

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Jaromír Jágr

S.T.A.R.64: Zrovna jsem to chtěl postnout. Holt české noviny objevují Evropu a ještě se tím chluběj big_smile

72 (edited by S.T.A.R.64 20.10.2012 16:49:17)

Re: Jaromír Jágr

Jsem to tam dal včera večer a vstanu a koukám, že už to má přes 500 zhlédnutí, podívám se do statistik a tam se píše že to bylo z 90% spuštěno přes odkaz big_smile

Jinak dával jsem to video na tenisportál s odkazem, že tohleto čeká na Jágra a druhej ten o tom čtu článek na seznamu big_smile

I pád na držku je pohyb dopředu...

Re: Jaromír Jágr

Vidíš,jak to táhne...

Re: Jaromír Jágr

Tzv. Virální šíření v praxi smile

75

Re: Jaromír Jágr

Tak vám nevím, ale byl jsem na zápase Kladno - Třinec a JJ nic moc. Jako ruce a myšlení má pořád super, ale ta rychlost byla žalostná. Hráče vykličkuje, ale neujede mu. A to třeba Lojek není žádnej rychlík... Sice ten zápas moc úroveň neměl, ale stejně jsem od něj čekal víc (ne že bych nebyl rád, že Třinec konečně taky vyhrál venku). Jediná možnost je z  něj udělat čistýho nahravače a ostatní to musí odbruslit.