1

Topic: Top 10 Stars všech dob

Re: Top 10 Stars všech dob

A Hulla zapomene? Mike Keane nám taky udělal medvědí službu. Andy Moog se tam hodí víc než Turco, resp. ani jeden z nich, snad jen pokud chtějí 2 gólmany. Naopak Morrow podle mě nikdy nenaplnil očekávání, hraje stupidně, to je snad nejhorší možné - když víte, že ten hráč může pomoct přehrát soupeře, že na to má a on udělá zbytečnej faul. Docela vzpomínám na Stu Barnese, toho jsem měl rád už když byl v Buffalu, taková jistota.

Re: Top 10 Stars všech dob

V podstatě jen dvě výhrady. Morrow šel hodně dolů, podle mě byl zařazen, protože dvakrát ved střelce a hrál fyzicky. Turco byl jeden čas hvězda celý NHL, ale taky šel dost dolů. Místo nich by tam mohl bejt Hull a Benn.

Re: Top 10 Stars všech dob

Benn? To si asi děláš srandu, ne? wink Ten na to má ještě hodně práce před sebou...

Re: Top 10 Stars všech dob

Morrow tam určitě není za výsledky a Louíček by si měl také ještě chvilku počkat. Určitě bych tam dal Hulla a možná by za úvahu stáli Carbonneau nebo Matvichuk či třeba Gagner...

Re: Top 10 Stars všech dob

Morrow na desáté místo , Eriksson, tam ještě nemá co dělat, místo něho Hull a sedělo by to...

7 (edited by steiner 8.8.2012 12:42:40)

Re: Top 10 Stars všech dob

Tak ono záleží, jak se na to koukat. Zdali je to TOP 10 hráčů, kteří kdy za Dallas hráli, tedy brát v potaz jejich celou kariéru, anebo jestli se zaměřujeme jen na působení v Dallasu či Minny.

Heika to bere jen dle působení u nás. Tím se mnohé vysvětluje.

Re: Top 10 Stars všech dob

chýba Matvichuk

Re: Top 10 Stars všech dob

Mi se ten seznam líbí. Asi bych místo Sydora dal toho Hulla, ale jinak nemám výhrady. Taky jsem měl ale hodně rád Halperna a Otta.

Jinak zdravím starousedlíky po několikaleté odmlce. smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Top 10 Stars všech dob

Zdar, kdes byl...

Re: Top 10 Stars všech dob

V duševních krajinách, kde se o sport nikdo nestaral. big_smile Vlastně jsem se zde přidal po včerejší návštěvě zápasu Praha – Petrohrad, který ve mě probudil jakési vzpomínky... No, zatím se mi hodí, že je výluka, aspoň budu mít čas se dostatečně připravit. smile

Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Hero

Re: Top 10 Stars všech dob

To budou úrodná blata...

Re: Top 10 Stars všech dob

Už bylo na čase... wink